Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett? (lent)

Fogamzásgátló mellett? (lent)

Figyelt kérdés

Igaz lehet az,hogy ha tabletta mellett teherbe esem,akkor nem veszem észre.Hogy nem marad ki a megvonásos vérzés?Vagy nagyon kevés lesz?

Esetleg van itt olyan aki így esett teherbe?

Meg vagyok ijedve,mert mindig beszedtem a gyógyszert,és a leveleket is mindig megtartom,hogy lássam nem maradt benne,mindig visszaellenőrzöm.

De most nem a szokott időben jött meg,és kevesebb is,és aggódom.Persze több tampont el kell használnom,de csak az előírt egészséges csere miatt. Amúgy maga a tampon át sem szívja magát,látszik rajta h csak felületesen.....félek!:S


2012. okt. 28. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez akkora nagy hülyeség... -.-

A mai tabletták mellett nem eshetsz teherbe HA RENDESEN SZEDED...időpontilag minden.


Bármi bezavarhatja a menszeszt... Miért baj az ha kevesebb jön? Akkor én már most szülném a 4. gyerekem....

2012. okt. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm rendesen szedte mégis teherbe esett. De neki nem jött meg egyáltalán. Ha nagyon aggódsz egy terhességi tesztet megér.
2012. okt. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendes szedés mellett is teherbe lehet esni.


Ált. kimarad a megvonásos vérzés, ugyanúgy, mint ha az ember nem szed tabit.

Viszont vannak olyan nők, akiknek terhesség alatt is van vmennyi vérzésük. Nyilván az ilyen nőknél a tabi mellett is így lesz.

Ha aggódsz, akkor terhességi tesztet kell végezni.

2012. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig rendesen szedtem,csak most életemben először szedek,és a környezetemben nem sokan szednek így tanácsot kérni se tudok.

4.hónapja szedem.

És az normális h ez a harmadik nap h megvan,és alig van valami?

2012. okt. 28. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!