Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet-e esni attól ha...

Teherbe lehet-e esni attól ha valaki 1-2 percig óvszer nélkül szeretkezik?

Figyelt kérdés

A párommal 1 MAXIMUM 2 percig óvszer nélkül szeretkeztünk de nem történt orgazmus vagy bármi egyéb. Azt szeretném megkérdezni teherbe eshet-e ő ettől illetve mennyire nagy a kockázat ilyenkor amikor ez történik?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. aug. 10. 18:01
 1/9 anonim válasza:
76%
szerintem nem
2009. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a kockázata megvan, de ahhoz kell egy termékeny nap a nőtől és egy erős spermium, ami a termékeny petesejtet eléri. aminek abban az 1-2 percben vajmi kevés esélye van. de azért biztosabb a védekezés ;)


20/L

2009. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
34%
nem hiszem
2009. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
ki zárt dolog hogy teherbe essen a párommal én is 5 évig igy szeretkeztem védekezés nélkül, és nem lettem terhes
2009. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%

IGEN lehet..előváladékról nem hallottál még? Ha nem hiszed,olvasgass itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
na az előttem lévőnek irom, ez butaság, ilyen nincs, van egy orvos barátnőm, aki azt mondta hogy igy lehetetlenség teherbe esni , erről ennyit, szóval ne aggodj a barátnőd nem lesz terhes,
2009. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
IGEN LEHET!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előváladék tartalmazHAT élő spermiumot, ami megtermékenyítHETI az érett petesejtet.


[link]

2009. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondhat orvos akármit, hogy lehetetlen, ha mégis van rá példa, miszerint igenis lehetséges.
2009. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!