Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik időszakban a legjobb...

Melyik időszakban a legjobb terhesnek lenni? Úgy értem, hogy nyáron vagy télen viselhető könnyebben a más állapot?

Figyelt kérdés
Tudom,a baba majd akkor jön,amikor akar,csak kiváncsi vagyok a tapasztalatokra...
2012. okt. 29. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én január közepén estem teherbe. Mire kezdett látszani a hasam, jött a tavasz, nem volt hideg, nem kellett nagykabát. a nyár eltelt minden gond nélkül, még nem volt nehéz a terhességem, nem kínlódtam nagy pocakkal a kánikulában. November elején szültem, már hűvös volt, könnyebb volt nagy pocakkal, mint ha kánikula vagy tél lett volna. Karácsonyra már másfél hónapos volt a babám. Utólag ezt tökéletesnek találom. Ha lehetne választani, a 2.-kal is így szeretném, bármikor kiegyeznék egy őszi babában.
2012. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

júliusban lettem terhes, áprilisban szültem.

szuper volt, mert pont mire jött a jó idő akkorra született, így hamarabb tudtunk kimenni levegőzni, mai napig nem tud megmaradni a házban és csak a levegőn nyugszik meg.

2 és fél éves kislány anyukája

2012. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én decemberben szültem, terhesség szempontjából nagyon kényelmes volt.

Nem vizesedtem a hűség miatt, nagyobb régi pulóvereimet is tudtam hordani egészen a végéig.

DE!

Tapasztalatlan anyaként újszülöttel télvíz idején állandóan felmerült a "kivihetem-e?" meg a "jól van-e felöltöztetve" kérdés.

Ráadásul amikor még március közepén is csak méteres hóbuckákon tudtam csak kínlódni a babakocsival,a kkor megfogadtam, hogy a következő március és augusztus között fog születni....

De biztosan lesz, aki akkor szült, és megfogadták, hogy soha többet...

2012. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 2011. augusztusában estem teherbe, az első 14 hét nagyon rossz volt a rosszullétek miatt, amit a meleg még rosszabbá tett. Pechemre egész október végéig dög meleg volt, úgyhogy rimánkodtam a hidegért :)

A telet jobban viseltem, habár ruha szempontból költségesebb, nagykabát, stb, nyáron meg egy lenge ruha és kész. Ha nem lettem volna hányós, akkor lehet a meleget is jobban bírom, nem tudom...

De igazából ez mindig édes teher :)

2012. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szept. elején született. Tökéletes volt, mert végig tudtam minden gyümölcsből enni, igaz az augusztusi forróságot nehezen viseltem, de bármikor megismételném, imádtam terhesnek lenni. :)
2012. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szültem nyár végén és tavasszal is.


Mindkettőnek más az előnye.

Kisbabával könnyebb tavasszal,nyáron.

Ősszel, télen sétálni,öltöztetni egy pár hetes-hónapost nem volt nagy élmény.


Anyukaként jobban élveztem a tavaszi szülést,egyedül öltözködni volt könnyebb nyáron.

2012. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én augusztusban estem teherbe. Tökéletes terhességem volt. Télen még simán tudtam a nagykabátot hordani nem volt akkora hasam, amikor szültem meg még nem volt nagyon meleg május elején.
2012. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!