Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bekövetkezett volna a csoda...

Bekövetkezett volna a csoda amire annyira?

Figyelt kérdés
Már késik egy hete.sokat járok pisilni ( nem vagyok felfázva,voltam laborban ) fejfájás hányinger ritkán de van gömbölyûbb a cicim de nem fáj.megjõn êrzésem szokott lenni.néha szúródik a méhem,jobb oldali petefészkem.szerintetek??
2012. okt. 29. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem, hogy miért nem csinálsz tesztet ahelyett, hogy ezt itt kérdezed. Ugyanis erre itt neked senki nem fog érdemben válaszolni.
2012. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csináltam már egyett 3 vagy 4 nap késés után de az - volt.reménykedem hogy mégis baba van.talán ír valaki aki hasonló tünetekkel terhes volt
2012. okt. 29. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát csinálj még egy tesztet, meg orvoshoz is el lehet menni akár pozitív akár nem.
2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is csinálj még egy tesztet lehet akkor még nem mutatta ki. Ird majd meg mi lett szorítok. Mióta próbálkoztok?
2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszted, akkor az negatív sajnos. 3-4 nap késést már bőven kimutatnak ezek a mai tesztek. Amikor én terhes voltam, már aznap erősen kijött a másik csík, mikor meg kellett volna jönnie. Amiket tapasztalsz, tökéletesen megegyeznek a PMS tüneteivel.
2012. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem másfél hetet késett kb.Minden tünetet produkált a szervezetem,mindent amit eddig egyszer sem éreztem,azt hittem baba,na persze..megjött....ugyanezeket éreztem mint te,sőt több jel is arra utalt,és mégsem,negativ teszteknek sem hittem szinte.remélem nálad baba lesz :) CSak szembesültem vele,hogy sokan ilyenkor a remény miatt minden apró dologról azt hiszik,hogy baba,aztán csalódás marad.Ha késik tesztelj,ha semmi,akkor doki.Sajnos ilyen kérdésekre egyértelmü választ nem lehet adni,valaki terhes,valaki nem :( drukkolok
2012. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled??
2012. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!