Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam egy tesztet és...

Ma csináltam egy tesztet és lehet hogy káprázik a szemem de nagyon halványan ott volt a második csik ia. Hétfőre nem várom de már 2 napja olyan érzés mintha megakarna jönni és nagyon sokat járok pisilni. Lehet hogy lesz kis babám?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen teszttel csináltad? Én várnék hétfőig a teszteléssel, de ha nem bírod ki, próbáld meg a clearblueval. De azt is szerintem legkorábban szombaton. Szorítok Neked!
2008. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, halvány csík is csík!:-) De én, biztos, ami biztos elrohannék venni egy lehetőleg másmilyen tesztet és újra megcsinálnám. Én is akkor örültem, amikor a másikon is ott volt a két csík. Szorítok!:-) Egy 5 hónapos babóca nyukája.
2008. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, lehet hogy túl sok pisit csepegtettél a mezőbe, olyankor előfordul hogy túlcsorog a csíkon és megjelenik a második is. Szerintem csinálj holnap reggel mégegyet, ennyit megér a nyugalmad. Ajánlom a Gravi HCG nevü tesztet, teljesen megbízható. A Gabrieltől óvakodj mert pl az szokott túlázni leggyakrabban.
2008. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 csík=2 csík...szóval GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igy van,halvany csik is csik!Amugy persze hogy atfolyik es attol,at kell folyon a vizelet ezert mutassa ki hogy terhes vagy nem.Tehat terhes!gratulalok!
2008. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanígy voltam, először csak egy nagyon halvány csík, meg az a fura érzés, hogy megjön. Kb. 5 napra rá újabb teszt, és akkor már előbb kijött a második csík, mint a kontrollablakban. Szóval, szerintem pár nap múlva csinálj egy újabb tesztet, de nagy a valószínűsége, hgy kisbabád lesz:)


33 hetes kismama

2008. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, az egyik csík nagyon halvány volt, azóta a 24. hétbe léptünk! Gratulálok!
2008. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem igy is lesz! Minden jót!
2008. máj. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!