Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy létezik olyan hogy...

Hogy létezik olyan hogy 2-halvány teszt után a 3-negativ?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Korai vetélés.
2012. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem hiszen h elvetéltem volna semmi vérzésem nincsen ezt te miből gondolod???
2012. okt. 30. 07:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát attól, hogy nem vérzel, az embrió még elhalhatott...

De nem kell feltétlenül a legrosszabbra gondolni. Mikorra nem vártad? Egyforma tesztek voltak? Mikor csináltad őket?

2012. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem voltak egyformák külömbözőek voltak.Szóval az az igazság h a mensi előtt 4-napal csináltam meg a tesztet és halványan de lehetett látni h ott van a két csík.Tegnap kellet volna meg jönni és ma reggel csináltam meg a3-dik at és az már negativ lett.
2012. okt. 30. 08:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnos ez így semmiképp sem jó jel. :( Most vagy az van, hogy a halvány negatívok tévesek voltak, vagy elkezdődött valami, de végül nem sikerült, és majd nemsoká megjön. Mert ha 5 napja halvány pozitívat teszteltél, és minden rendben van, akkor mostmár szép pozitívnak kellene lennie akkor is, ha a mostani már kevésbé érzékeny teszt. Milyen márkájú az elvégzett tesztek? Azért próbálj meg még egy tesztet, hátha most a negatív "hazudik".
2012. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az 1-ső Clearblue volt a 2-dik Lily, És a Reggeli 3-dik meg a digitális Clearblue volt. Létezik olyan h méhenkivüli terhes lennék???
2012. okt. 30. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:
A méhenkívülit is kimutatja a teszt, tehát akkor is erősödnie kellett volna.
2012. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Újság? Megpróbáltál egy 4. tesztet?
2012. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen megcsináltam és Erőssen pozitiv lett!! :)
2012. okt. 31. 09:32
 10/11 anonim válasza:
Szia! Gratulálok! Akkor ezek szerint a digitális nem mutatta jól?
2012. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!