Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 3 különböző...

Létezik, hogy 3 különböző teszt (halvány pozi) hamis pozitívat mutatna? Van itt olyan, akinek kijött a csík időn belül vagy időn túl halványan és mégsem volt terhes?

Figyelt kérdés

Az enyém,nem időn túl jött ki,legfeljebb ahogyan kiszáradt jobban látható a 2.csík.

Gabriel,X-epil és intimed tesztek voltak.


2012. ápr. 5. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, velem ez megtörtént. :((

3 különböző teszt volt. Az első kettő időn túli halvány pozi volt, de az utóbbin azon pedig időn belül jött ki! Nem csak én láttam, más is, és itt is mindenki látta képen is!

Ennek ellenére NEM VOLTAM TERHES! És azóta sincs babám! :(((

2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és hányadik napon teszteltél?

nekem eddig még sosem mutatott hamisat,amikor negatív lett meg is jött mindig.

ez az első eset,hogy halvány pozikat mutat 3 féle is.

2012. ápr. 5. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy pontosan mikor volt ez, de biztos hogy a mensi idejében történt ez, és úgy emlékszem, hogy csak pecsételés volt a mensim helyett ami görcs nélküli volt, tehát egyszerű pecsételgetés volt az egész.

És én azért is bíztam benne, mert 3 fajta teszt is kimutatta és előtte nekem mindig negatívak voltak a tesztjeim, tehát ezért reménykedtem, hogy mivel elértem ezt, hogy halvány pozik voltak, akkor az nem lehet véletlen és tényleg van jelentősége, de tévedtem!! :((

2012. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi.

Nekem eddig csak akkor volt 2 csíkos mikor a lányomat vártam.nem tudom most mi lesz.

2012. ápr. 5. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy te nem jársz úgy mint én.

De szerintem te biztos terhes vagy, ritka az, aki ilyen szerencsétlenül jár, mint ahogy én jártam. :(

2012. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért 3 teszt már nem hazudik.De ha bizonytalan vagy csinálj még egyet.
2012. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hááát, én arra tippelnék, hogy baba lesz :)


mikor terhes lettem, vagy 15 tesztet csináltam, mert már nemvárt előtt 4-5 nappal el kezdtem tesztelgetni, és olyanok voltak ebben a 4 napban, hogy ha akarom látom, ha nem, akkor nem. Most 9 hós :)

most össze-vissza jön még meg, és egyik hónapban paráztunk, hogy mi van, a maradék egy tesztet ellőttem. Forgathattam ahogy akartam, semmi nem volt rajta, nem is vagyok terhes.

2012. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!