Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor jött össze a baba...

Kinek mikor jött össze a baba a fogamzásgátló abbahagyása után? Én Yadine-t szedtem és azt mondta a doki, nem kel utána más védekezés. Annyira szeretnék babát, érdekelne kinek hány hónap "várakozás" után sikerült?!?

Figyelt kérdés
Mindenkinek jó és izgalmas és reményteli babavárást és felkészülést kívánok!
2009. aug. 11. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk 3 év után jött össze,én is yadint szedtem.Nem tudjuk az okát hogy miért várt ennyit...de már itt van és 3 hetes kislegény.Ugyhogy kitartást neked.
2009. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is Yadine-t szedtem, tavaly decemberben hagytam abba. Február eleje óta próbálkozunk, mi vártunk 1 hónapot a tabletta után, de sajnos még nem sikerült és nem tudom miért :(

Ti mióta próbálkoztok?

2009. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Én a gracial-t szedtem, és nekünk is mondták, hogy nem kell várni. Én úgy voltam vele, hogy rendbe akartam tudni a ciklusomat, na meg biztos ami biztos alapon kivártuk a három hónapot.

Az elős "éles" hónapunkban sikerült!!!

6+5 hetes

2009. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tiszta szívből gratulálok mindenkinek, akinek már összejött!!! A 3 hetes picikéhez is! Kicsit irigyellek is benneteket! 2 hónap telt el nálunk... Ma megyek és veszek ovulációs tesztet. Hiába figyelek oda a "dolgokra" eddig még nem lettem terhes. Bár a TV Dokikban a Viasaton azt hallottam hogy gyógyszer letét után az első hónapban 20% a teherbeesés a 2-ban 40% és stb. De engem jobban érdekel a való igazság. Mármint a ti tapasztalatotok... Köszi az eddigi válaszokat!
2009. aug. 11. 11:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését.

Novembertől nem védekezünk, májusban kaptam Clostit (peteérés serkentő), de még nem sikerült a baba. :(


Neked sok sikert!!


A.

2009. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Március végén fogyott el a tabim (Regulon)!

Április elején megjött gyógyszer hatására,aztán májusban és júniusban is,de júliusban már elmaradt,és most 8 hetes vagyok.

Anno a fiammal ugyanígy volt,gyógyszer után egy vérzés még a hatás miatt,aztán 2 "rendesen",és a következő meg már nem jött meg.

Pedig most kicsit görcsöltem is ,hogy biztos összejön-e,nem lesz-e gond,meg ilyenek.

2009. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Gratu a 8 hetes kismamának is! Mi többiek, hajrá! Bár így ahogy olvaslak benneteket, türelem kell, sok türelem... Ami ugye még nekem is csak egy kevéske van :) Még valaki??? Örülnék ha jönne még válasz, egy kicsit a statisztikát "javítani" és nekünk, várakozóknak reményt adni!
2009. aug. 12. 22:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi 2 hónapja próbálkozunk, és nekünk sem jött össze még:)De fel a fejjel ő majd tudja mikor kell érkeznie!!További sok sikert!
2009. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!én 8 évig szedtem harmonetet,mondta a doki hogy nem kell védekezni utána,abbahagytam és rá 3 hétre babás lettem!

14 hetes km

2009. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gracialt szedtem kb.10 évig,majd 3 hónap szünet után azonnal terhes lettem:) 10 hós a lányom.
2009. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!