Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délután pozitív lett...

Tegnap délután pozitív lett az ovulációs tesztem, este próbálkoztunk a férjemmel, ma meg olyan átlátszó nyálkás valami jött ki a hüvelyemből (bocsánat a kifejezésért) ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 11:33
 1/8 anonim válasza:
Maradvány.
2009. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát egyelőre még ne gondold azt,hogy megfogant a baba és attól volt. Nem tudom, várj és ha nem jött meg a mensid, akkor csinálj tesztet. Nekem amikor bennem megy el a párom, akkor mindig szinte egész éjjel és még másnap is folyik valami nyálkás a hüvelyemből, én arra gondoltam, hogy ez mindkettőnk váladéka. 14 hós kislány anyukája.
2009. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,csak azért kérdeztem meg mert eddig még ilyen nem volt nekem,pcos vagyok,clostyt szedtem és most talán van peteérésem,nagyon szeretnénk egy picit.
2009. aug. 11. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordul velem is szerintem jókor voltatok eggyüt,drukk nektek!Bár nekem még nem jött be!Egyszer összejött(sajnos elvesztettük),őszintén szólva akkor nem észleltem peteéréskor semmit,nem is sejtettem,hogy bejön az a hónap!!!!(ovu fájdalmat éreztem,de a folyásom nem volt olyan aminek kellene lennie,nem szoktam rá figyelni,azt mondják nem számít kinek ilyen kinek olyan,de néha nem észrevehetetlen.
2009. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Örülnék ha sikerülne,még ma délután is csinálok ovulációs tesztet.Gratulálok neked a babóhoz:)

Remélem nemsokára nekem is lehetlesz.

2009. aug. 11. 11:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja,ezer bocsánat.nem jól értelmeztem a leveled:(

Sajnálom hogy elment a baba.Drukkolok,hogy összejöjjön!!!

2009. aug. 11. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, lehet, hogy a méhnyak "dugója" távozott ilyen formában. Néha a nyákdugó ovuláció előtt nem folyósodik el teljesen, hanem egy darabban távozik, nem erre gondoltál? Ebben a ciklusban nekem is ilyen volt: 10 centire is kinyúlt, és kissé darabos is volt. Fura.


Egyébként együttlét után mindig úszom kettőnk váladékában, plusz az ondóban, amiből a férjemnek bőségesen van. Még másnap este is az folyik belőlem, ha együttlét utáni reggelen nem akarok tócsában ébredni, akkor be kell tennem egy mini tampont. :-)

2009. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ma is próbálkozzatok (vagy ha lehet, holnap reggel), mert nekem a folyás utána napon szokott az ovulációm lenni. Jó, hogy előtte voltatok, de utána is érdemes! Sok sikert!
2009. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!