Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az gáz ha nem mentem el WCre?

Az gáz ha nem mentem el WCre?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon buta, bugyuta kérdés, de azért megkérdem.Szóval babát szeretnénk, már próbálkozunk egy ideje.Az orvosom azt mondta nem kell egyből WCre rohanni együttlét után.Tegnap este együtt voltunk férjemmel, nem mentem WC-re, el is aludta, csak reggel mentem el.Más is csinálja így?Ez nem gond ugye?Jaaj bocsi, ha tényleg nagyon hülye a kérdés.
2009. aug. 11. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát hülye kérdés,szó se róla:-) bocsi. Ha kibirtad nem gond,annál jobb!
2009. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól csináltad! Így tovább benn marad a sperma, nagyobb az esély.
2009. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom azért mondta a dokid, hogy ne rohanj egyből WC-re, hogy ne folyjon ki egy csepp sperma sem.


Ha megnyugtat, én sosem megyek WC-re utána... és még nem volt gond ebből! :)


A.

2009. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mért is kellene wc-re menned?Ha babát szertnétek eggyüttlét után ne menj sehová bujj oda a párodhoz és feküdj nyugottan,több esélyed van a babára,ha fekő helyzetbe vagy!Van aki egy kispárnát is tol a popója alá,hogy segítse a kiskatonák útját!Ezt én is kipróbáltam egyszer elaludtam vele,reggel úgy keltem fel mint akinek a nyakát akarták kitörni az éjszaka!
2009. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké, köszi, és bocsi:D
2009. aug. 11. 12:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szó, ami szó....de egyébként az lenne jó, ha olyan pózt választotok, ami után ha benned marad még a párod, akkor nem hat annyira a gravitáció :) pl. te vagy alul , vagy oldalt, vagy a kutyapóz....így után még 2-3 percig tudtok "pihenni" és a kiskatonák is elindulhatnak.

De a wc-sel már kicsit vitatkoznék. És mi van ha épp nagyon kell ? Vissztartod inkább? Az sem egészséges!

2009. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké, köszi, és bocsi:D
2009. aug. 11. 12:05
 8/12 A kérdező kommentje:
jaj véletlen kétszer küldte el a kommentet...na úgy látszik nem csak én alkotok ma, hanem a gépem is:)
2009. aug. 11. 12:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól csináltad!Nekünk is így sikerült a kismanóka és most 26 hetes km. vagyok.A lényeg hogy a peteérést kapjátok el.Utánna már bármikor bárhogyan sexeltek tökmindegy.Ezt a doki mondta nekem még anno.Úgyhogy sok sikert.Ja és 30 perc bőven elég ha úgy maradsz.

2009. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szupi, remélem sikerül:)
2009. aug. 11. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!