Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik naptól mutatható ki...

Hányadik naptól mutatható ki teszttel egy terhesség 100%-osan? Ma reggel reggel csináltam egy tesztet és terhes vagyok. Kb 1 hete megjött a mezeszem rendesen.

Figyelt kérdés
Késett mondjuk 3 hetet. Most pedig pecsételő vérzésem van 2 napja. Nem tudom ez mint jelent, talán valami baj van a babával?
2009. aug. 11. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hány órára jársz dolgozni? Én 8-ra járok, 7-től van vérvétel. Simán elintézem az ilyeneket meló előtt, nem kell magyarázkodnom. Ha te is meg tudnád így oldani, nem kellene közölni velük.
2009. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy marad a hasmenéses megoldás péntekre.

Ha nekem mondanának fel, azt hogyan tehetnék meg ilyen esetben? Mikor kellene elmondanom a munkahelyemen hogy terhes vagyok?? Várom a válaszokat!!

2009. aug. 12. 11:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakorlatban nem tudom ezeket, de gondolom, hogy amint meg van az írásos bizonyíték arról, hogy terhes vagy, onnantól kezdve szerintem nyugodt lehetsz, mert a törvény onnantól véd. Én nem mondanám el azonnal a dolgot, mert még bármi történhet, és utánna még szélesebb mosollyal küldene el.
2009. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Egészségügyis vagyok, és laborban dolgozom. Vérvételből is természetesen meg lehet állapítani valaki terhességét, de ha pecsételő vérzésed van és a doki nem látott semmit az UH-on, az lehet azért is, mert méhen kívüli terhességed van. Ezért is lehet a pecsételő vérzés, mert nem ágyazódott be a baba a méhfalba.

Sok szerencsét kívánok nektek és kívánom, hogy ne legyen igazam, hanem rendes terhesség legyen! :)

Üdv

2013. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!