Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt úgy valaki hogy ugyanolya...

Volt úgy valaki hogy ugyanolyan tünetei voltak mint mensi előtt, de mégse jött meg és terhes lett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég hasonlóak a tünetek, szóval sokan voltunk szerintem.
2009. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést fel sem kellett volna tenned!Nagyon sokan vannak,hidd el!Vagy valami konkrét,dolgot akarsz tudni tőlük?Hidd el hasonló eset van,de mindenki szervezete máshogy éli meg a terhességet!
2009. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen én úgy voltam , meg szerintem nagyon sokan. MA reggel teszteltem és pozitív lett.
2009. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is mindenkitől azt hallom, hogy tök olyan, mint ha meg akarna jönni, csak mégse...

viszont egyben már nagyon megoszlottak a vélemények és ez a cici fájás

van aki azt mondta/irta, ha fáj akkor már biztos meg fog jönni, van aki meg azt, h ha fáj akkor is lehet baba

szóval én ebben nem vagyok biztos, és jó lenne ha valaki írna rá valamit,bár én úgy értelmeztem, hogy ez is mindenkinél más...:D

nekem már mensi előtt 1 héttel le akarnak szakadni. ha sikerül teherbe esnem akkor is fog fájni, vagy csak akkor reménykedjek, ha nem....... nekem ez szokott az első jele lennie a mensinek

2009. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utolsónak: jól értelmezted, ez is pont olyan, mint a folyás, meg a hő, meg a hányinger. Teljesen egyéni.

2009. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a tünetek teljesen hasonlóak voltak nekem is, mint amikor meg jön, de mégis babát vártam. A mellfeszülésről annyit, hogy nekem is mensi előtt mindig már egy héttel nagyon fájnak, de ami terhesen volt, arra álmomban nem gondoltam. Ahogy levettem a melltartót, mintha mázsás súlyok húzták volna őket lefelé, azt hittem leszakadnak. Éjjel ha felkeltem pisilni, fognom kellett őket, amíg kiértem és vissza nem feküdtem, mert annyira feszültek és fájtak. Ilyet előtte soha nem éreztem.
2009. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!