Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek ugyanolyan tünetei...

Akinek ugyanolyan tünetei vannak mint menszi előtt az lehet terhes?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy hétvégére nagyon nem várnám de az előjeleket már érzem. A szemem alja meg már olyan karikás mint menszi napján szokott. Más volt már esetleg így babás?
2009. aug. 19. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor terhes voltam, azt hittem, hogy meg fog jönni a pozitív tesztelés előtt, mert teljesen ugyanolyan érzésem volt egy dolgot kivéve: sokkal érzékenyebb volt a mellem.
2009. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor ez megint nem az én hónapom. Más is írta ezt a mell érzékenységet itt már. Ez olyan érdekes, menszi előtt mindig fályt eddig a cickóm , hozza sem lehett érni, most meg egyáltalán nem fály.
2009. aug. 19. 15:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok. Ne vedd általánosnak, törvényszerűnek, amit mások írnak. Hiszen különbözőek vagyunk, másként élünk meg azonos dolgokat. Nem akarlak rábeszélni arra, hogy terhes vagy, de azért ne keseredj el. Ezek a tünetek semmiképpen sem jelentik azt, hogy nem vagy terhes, ahogy azt sem, hogy babát vársz.

Csinálj egy érzékeny tesztet a mensid várható napján, drukkolok, hogy + legyen.

2009. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy! Ha esetleg nem jön meg, még akkor is várnék azzal a teszttel, van itthon de sajnos eddig nem kelett megcsinélni, mindig megjött.
2009. aug. 19. 15:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg rögtön tesztelj. Még lehet ebből valami.
2009. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm úgy volt mint Te! Mindig fájt neki, csak akkor nem mikor terhes lett!

Nem szabad a vérzés kimaradása előtt találgatni!!Ha nem jön meg még akkor se örülj!!

November óta túléltem mindenféle ciklust, fájt-nem fájt a mellem, késett is már majdnem egy hetet, de még senki nincs a pocimban!!

Most azon vagyok minél többet ne gondoljak rá és lesz ami lesz!! 1 év után komoly vizsgálatokat említett a doki, már nem sok van addig. Minden jót Neked!! Bocs a hossz miatt!

2009. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Egy éve már, hogy nem jön a baba. Elég sok kivizsgáláson túl vagyunk már, igaz amikor megjön menni kell 3 nap mulva vérvételre ezért is nagyon szeretném ha nem jönne már meg, a doki azt mondta lehet azért fogok telefonálni ,hogy a teszt + , nem az időpont miatt. elég jó esélyeket látott. Ezért is kérdeztem amit, hátha most sikerült, csak már reménykedni sem merek.
2009. aug. 19. 17:01
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! a remény hal meg utoljára!! Nem kell feladni, de lehet akkor jön össze. Az biztos azt sosem mond:hogy Neked sosem lesz gyermeked! Sok sikert!
2009. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

szija!

ahogy írták minden nő más, mindenkinek más tüneteket produkálnak a hormonok.

nekem a sógórnőm mondta, hogy ugy vette észre, hogy terhes, hogy azon kapta magát, hogy nem fájnak a cicijei,pedig mindig szokta érezni. utána nézett és már két hete késett neki:D persze az első teszt napközben olyan pozitív lett, hogy a gyönyörű keresztfiam már 5 éves:D:D

én most pedig az ellenkezőjén reménykedem, mert én mensi előtt pár nappal szoktam érezni, de most előtte majdnem másfél héttel már hozzá se lehetett nyulni:D

egy jó barátnőm most 11 hetes és ő meg pont így volt


ugyhogy sok szerencsét nekünk és mindenkinek aki pocilakót szeretne:D

2009. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, mára nem vártam esetleg legkésőbb még holnapra. De mostmár a mellem majd szét szakad, ha meg akar jönni mindig el mulik a mellfályás. A hasamalján viszont a megjön érzés. Nem merek tesztelni. Volt így babás valaki?
2009. aug. 23. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!