Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos Et+7 napon gabriel...

Kolett79 kérdése:

Lombikos Et+7 napon gabriel halvány második csík de látszik, et+9. napon rossmanos már kevésbé olyan erős 2. csík! Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 20:10
1 2
 1/13 sumergo ***** válasza:
47%
Kár volt olyan korán tesztelni, mert akkor még a tüszőrepesztőt is mutathatja a teszt. Türelem, pár nap, és kiderül!! (Persze, reménykedhetsz, hisz még bármi lehet!)
2012. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2012. nov. 2. 07:35
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem ez volt ET+7 nap után.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


De nekem ikrek miatt mutatta ki ilyen erősen.

Drukkolok!

2012. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!! :-)

Azért keseredtem el mert rá 2 napra már alványabb volt nekem a 2.csík.

Hétfőn van vérvétel!

2012. nov. 2. 13:24
 5/13 sumergo ***** válasza:
Lehetett azért is halványabb, mert az elsőnél még mutathatta a szurit is. Amiatt csökken a hormonszint, mert az ürül ki. De ettől még lehetsz terhes, ne keseredj el. Szorítok, h sikerüljön! :-) Nem véletlen, h mikorra hívnak vissza tesztre/vérvételre. Ha előbb kimutatható lenne, előbb hívnának vissza!
2012. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, 7. napon látható csík, azután haványabb 2 napig, de terhes voltam, és most 10 hetes a kislányom. Drukkolok neked!
2012. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:-) Köszönöm! Hétfőn minden kiderül!!
2012. nov. 3. 11:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Írd majd meg!

Szurkolok.

2012. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sumergo ***** válasza:
Remélem jó híred van! Sikerült?
2012. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

:-) Eddig minden ok , bár egyenlőre nem olyan magas a hcg, pénteken megyek kontrollra remélem addig sokat duplázódik :-)

2012. nov. 5. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!