Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt (rózsasz...

Halvány pozitív teszt (rózsaszín a csík). Ha baba van ottmarad a csík napok múlva is, ha nincs baba eltűnik? Erre lehet alapozni?

Figyelt kérdés
tudom már 10 perc után sem értékelhető egy teszt sem, de itt-ott olvas az ember különleges eseteket.
2012. szept. 24. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha időn belül jött ki a halvány 2. csík és száradás után is ott marad akkor van baba.
2012. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb. 2-3 óra után néztem rá, akkor volt látható a csík, és azóta is ottvan.
2012. szept. 24. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor minden képen tessék újat csinálni egy pár nap múlva. Mert rá van írva az az idő amikor is értékelhető az eredmény. Van akinél bejön de van akinél nem. Szerintem jobb biztosra menni, mint most beleéled magad és mégis megjöjjön.
2012. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

2-3 óra után már értékelhetetlen az eredmény.

Egyszer nekem is volt olyan hogy reggel megcsináltam 1 csík jött ki,délelőtt ránéztem akkor meg volt rajt egy 2.csík is.Csináltam egy másik tesztet az meg full negatív lett,később se jött ki 2.csík.Nem is voltam terhes.

Én azt mondom holnap reggeli elsőből csinálj egy másikfajta tesztet és ha időn belül jön ki a 2.csík akkor baba van.

2012. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Holnap reggel tesztelek mindenképp, ma vagyok a 41.napon, rendszertelen ciklusaim vannak. Előző hónapban is 42. napra jött meg :( X-epil tesztem van...
2012. szept. 24. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Erre nem alapoznék. Szerintem tesztelj újra. Az én tesztemen igaz még ott van mindkét csík (1 éves a baba), de ez lehet sima véletlen is.
2012. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én se alapoznék. Csütörtökön lesz 1 éves a lányom, de még mindig látszanak a csíkok a teszteken.
2012. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező akkor én tutira várnék még egy pár napot. Mondjuk úgy hétvégéig, mert ha rendszertelenek a ciklusaid nem tudod pontosan mikor is eshettél teherbe ha teherbe estél. Mondjuk szombat reggel első vizeletből tesztelj és akkor tutira fogja mutatni a teszt, hogy babás vagy e vagy sem. Szorítok.
2012. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Nagyon haszontalan volt a válaszom mi?????

2012. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel 42. ciklusnapon reggeli tesztem negatív. Nem tudom. Lehet rosszat csináltam de ma elkezdem inni a cickát, mert az eddig meghozta a mensimet. Csak félek, hogy ha netán mégis terhes vagyok akkor nehogy a cickától elmenjen a baba.
2012. szept. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!