Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt vki, akinek nem jött...

Van itt vki, akinek nem jött meg, mondjuk már kb 6 napja, de a tesztjei neg. , tünetei:fémes íz a szájban, hőhullám, puffadás? Ez most terhesség vagy meg fog jönni? Mikor menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pozitív terhesteszt után.


Illetve két hét késés után, akár pozitív a teszt, akár negatív.

2009. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja mindenképp várj 2 hetet legalább...szerintem még a tesztel is ráérsz.Nekem 2szer jött meg 7 nappal később(pedig mindig előbb jön meg) és egyszer volt erős pozis tesztem is:(

szerintem várj.Ja és nekem is voltak tüneteim.

2009. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem is várj még 1 hetet legalább.

Nekem 12 nap késés után megjött:(.

2009. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak múlt hónapban tünetek,már reménykedtem is,de 1-ére megjött!
2009. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fémes íz az mindenképpen terhességre utal!Csinálj még később is tesztet,mert lehet,hogy később fogant!
2009. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kicsit most bizonytalan lettem.Az utolsó válaszolótól kérdezném,hogy ha később fogant,valószínüleg ezért lett neg. a teszt?A hőhullámok,nem a mensire utalhatnak?
2009. aug. 11. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
A hőhullám lehet mensi előjele,de a fémes íz a szájban csakis terhesség jele lehet!Szurkolok! :)
2009. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vok!Mármint a te esetedben!Lehet azért még nehézfémmérgezés vagy májmegnagyobbodás,de ezek sztem nálam kizárva!
2009. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,kizárt,hogy beteg lennék!!!!!!!!Teljesen normális,egészséges életet élek!Azért köszi!Én nem szoktam hőmérőzni,nem is tudom hatékony e,de ma mértem és 36,8,és érzem is hogy "melegebb" vagyok!
2009. aug. 11. 19:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Remélem vki még olvassa,és tud válaszolni?!Meddig tart ez a fémes íz hatás,mert nagyon kellemetlen!
2009. aug. 11. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!