Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan kismami, akinek...

Van itt olyan kismami, akinek azt mondták a dokik, h valószínű nem tud teherbe esni, semmilyen kezelés nem használt, és egyszercsak mégis megfogant?

Figyelt kérdés
Mi bajotok volt? Dokik utána mit mondtak, hogyan lehetséges?
2012. nov. 2. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm volt így, mindd ketten egészségesek, műtétek, lombik... Semmivel sem jött össze a gyerek!

Na örökbe fogadtak egy kisfiút!

Rá 4 évre teherbe esett, majd 3 év múlva ismét, 2 Makk egészséges lánya lett!

2012. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van! Nem kiabálom el de terhes ami szinte hihetetlen! Egyébként a sok orvosi bevatkozás után tudod mi segített? Gyógyteák! Röhej de tényleg így van!
2012. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömék is így voltak. Lombik sem működött. Nem tudták az okát. Örökbefogadtak egy kisfiút, ők vitték haza a kórházból 3 naposan. A kisfiú 3-4 hónapos lehetett amikor terhes maradt egy kislánnyal.
2012. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is több ismerősöm van (4), akiknek nem sikerült teherbe esni, örökbe fogadtak egy-egy gyereket, majd kb. 1 éven belül mind a 4 terhes lett!
2012. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ezzel azt sugalljátok, h amint "leteszi" az ember a válláról ezt a "betontéglát", teherbe tud esni??
2012. nov. 2. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem az egyik ismim évekig járta a dokit.Amikor azt mondta a doki h.nem lehet babájuk feladták! Egy éve szülte meg a 4.babájukat:)
2012. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták felejtsem el, minimum fél évre. Ne is próbálkozzunk, úgysem esek teherbe. (hat év próbálkozás után). Két hét múlva pozitív lett a tesztem.

Nem mondhatnám hogy azért sikerült mert lement a súly a hátamról, mivel akkor már megfogant a picim mikor közölték hogy nincs remény.

Egyébként pajzsmirigy túlműködésem volt, Pco-m, és inzulinrezisztencia.

2012. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 6 év próbálkozás után estem úgy teherbe hogy orvosi segítség nélkül a múltamban 6 petefészekciszta műtéten volt és rendszertelen menstruáció plusz nem volt peteérésem Illetve pajzsmirigy alulműködés m van tavaly volt egy missedabom 6 hetesen azóta mintha újra indult volna hormonháztartás om es jelenleg 8 +3 hetes kismama vagyok :) nem letezik olyan szo hogy lehetetlen :)
2018. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!