Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban 2 napig...

A múlt hónapban 2 napig tartott a menszeszem, tegnap megjött megint pont időre, viszont kevés van, és pár napja erős "fémes "izt érzek a számban. Néha megszédülök, de különösebb tüneteim nincsennek. Lehet ez terhesség, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
A menszeszem általában 4 napig tart ,úgyhogy fura hogy most ilyen kevés van.
2009. aug. 11. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2009. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akarok csinálni,de mivel még van kevész menszim,megvárom hogy elmúljon.Az érdekelne ,hogy ilyen esetben is lehet e terhesség?
2009. aug. 11. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyébként részben hasonló problémáim vannak nekem is. Én sem tudom, hogy mi az ábra.


Szerintem lehetséges így a terhesség, de kérdés, hogy vajon tényleg az vagy e. Szerintem az ilyen esetek többségében ilyen tünetekkel 100-ból 10 esetben lesz terhesség, szerintem a többi valamilyen hormonális vagy egyéb ok miatt történik. Persze ezt csak saccolom. Sok kérdést végigolvastam hasonló problémákkal. Egy része terhesség miatt volt, de sok esetben kiderült, hogy mégsem terhesség okozta a tüneteket.

2009. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség, és nem kell megvárni, hogy a vérzés elmúljon. Nincs rá hatással, mivel a vizeletben lévő hormont méri a teszt.
2009. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet ez is, lehet az is....

az én anyukám már 3 hónapos terhes volt velem, amikor kiderült neki, h leszek, mert addig megjött neki csak épp nem olyan erősen.

szóval ki tudja? max a doki

2009. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,holnap tesztelek:-)
2009. aug. 11. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:

szurkolok neked én is, majd írd meg h mi lett!!!

Drukk

2009. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy!:-))
2009. aug. 11. 20:35
 9/12 anonim válasza:
Huhh én is hasonló cipőben járok, most múlt el, de csak 3 napig tartott..majd írd meg az eredményt! pussz
2009. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem,kicsit megindult a menszim,ez volt a 2.NAP,megvárom mig elmúlik.Te teszteltél már?
2009. aug. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!