Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban 2 napig...

A múlt hónapban 2 napig tartott a menszeszem, tegnap megjött megint pont időre, viszont kevés van, és pár napja erős "fémes "izt érzek a számban. Néha megszédülök, de különösebb tüneteim nincsennek. Lehet ez terhesség, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
A menszeszem általában 4 napig tart ,úgyhogy fura hogy most ilyen kevés van.
2009. aug. 11. 16:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
nem csináltam tesztet, mert már szinte biztos vagyok benne, h nem baba...te fogsz?
2009. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én sem csináltam meg a tesztet mivel,beállt rendesen,a menszim ,sajna,úgyhogy nem hiszem hogy baba lenne:-(((Viszont az érdekelne hogy a múlt hónapban hogy volt olyan kevés,de már mindegy.Most készülök majd orvoshoz menni,az ünnep után,igaz nem régóta próbálkozunk,de inkább hamarabb derüljön ki ha valami probléma van,és hamarabb is kezeljék.Ti régóta próbálkoztok?
2009. aug. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!