Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a ciklusom? Nem...

Normális a ciklusom? Nem nagyon tudom, hogy mit kéne látnom. Ez az első Clostys hónapom.

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 11. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 19. napon ovuláltál, onnantól a hőd felfelé tart. de elég laposan tart felfelé, mintha alacsony lenne a progeszteronod. Volt már hormonvizsgálatod?
2009. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen volt, és tényleg alacsony a progeszteronom. :) De arra kaptam a Clostyt, nem?
2009. aug. 11. 18:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint peteérés elősegítésre, nem?
2009. aug. 11. 18:34
 4/6 Grófházy ***** válasza:
45%

A progeszteron a peteérés UTÁN termelődik.A kilőkődés helyén alakul ki a sárgatest,és ez termeli a progeszteront,ami a terhesség megtartásáért felelős.

A closty nem progeszteronpótlás!

az utrogestan a progipótlás egyik gyakran alkalmazott szere

2009. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


A Clostyt a peteérés támogatására kaptad, valószínűleg azért, mert nem volt peteérésed az előző ciklusokban. Nos, most volt. :-) A pete kiszabadult a tüszőből, a visszamaradó tüsző pedig progeszteront termel. A görbéd szerint elég keveset, lehet, hogy túl keveset ahhoz, hogy megmaradjon a babó. Ilyenkor szokták progeszteronnal megtámogatni a szervezetet, pl Utrogestannal.


Érdemes lenne elmenni orvoshoz ezzel a görbével, hogy mit szól hozzá.

2009. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A remény hal meg.... :)

Keddre van időpontom a dokihoz, menzesznaptárral felfegyverkezve fogok menni!

Köszönöm!

2009. aug. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!