Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy spontán vetélésem 5...

Aggodónő kérdése:

Volt egy spontán vetélésem 5 hónaposan azóta több mint fél év telt el 3hete késik a menstruációm tegnap csináltam tesztet de az negatív lett sajnos. Mi oka lehet hogy késik? Nagyon aggodók

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:

5 hónaposan ment el? Egyet tudnék tanácsolni menj el orvoshoz jobban jársz. Tudom hogy minden vágyad egy pici lélek de menj el orvoshoz mert ez nem jó így. Sok dolog is közre játszhat hogy nem jön meg de fenn álhat az hogy terhes vagy. Mi előbb ki kellene deríteni.


Milyen tesztet vettél?

Nekem a medi-lab az becsapott engemet áll pozitívat mutatott még egyszer nem veszek olyat.


De ha van kedved beszélgetni szívesen beszélgetnék veled.

És hogy bírod ki hogy 5 hónaposan el ment a picikéd lelkileg én össze roppantam volna.

2012. nov. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az utóbbi fél évben rendszeresen megjött a mensid, akkor fennáll a terhesség lehetősége.

Tudom, félsz, de csinálj egy tesztet,vagy egyből menj orvoshoz.

Van valami tüneted?

2012. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!