Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés művi befejezés...

Spontán vetélés művi befejezése utáni 12. napon + lett az ovu tesztem, együtt is voltunk, azóta meg semmi: minden teszt (ovu, hcg) negatív, de meg sem jött.4 hét telt el azóta. Várható a menzesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem?még nincs két hete hogy befejezték a vetélést?sztem várd meg míg megjön rendesen,hiszen azért kikaparták a méhed.annak gyógyulni kell,és a lelkednek is.Gondolom nagyon szeretnél már babát,ezt én is átéltem,de egy kicsit várni kellene.De természetesen rátok van bízva.Sok sikert,és kívánok mihamarabbi babázást.
2010. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vetélés után pláne ha befejezték,hat hétig nem is szabad együtt lenni.

Ne haragudj,tudom h borzasztó érzés,de várnotok kéne.

2010. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

1 hónapja volt a műtétem, az orvos 2 hét szünetet javasolt csak.

2010. márc. 19. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de én is a többiekkel értek egyet. Meg kellett volna várnotok amíg rendesen megjön, elmenni a 6 hetes kontrollra, és ha akkor minden rendben, csak utána együtt lenni. Szerintem várj türelmesen.

Sok kitartást, és sikeres babásodást!

2010. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Részvétem... :(

Nekem műtét után kb. 4-5 hétre jött meg. Utána 6 hetes kontroll, akkor mondta a doki, hogy lehet próbálkozni, minden rendben. Következő hónapban terhes is lettem! Nekem is kicsit korainak tűnik a 2 hét amit a doki mondott, de hát mi nem vagyunk orvosok, gondolom jobban tudja miért mondta. :) Nekem 9 hetesen halt el a babám, lehet neked korábban. De az első menzid mindenképp várd meg, hogy meglegyen a tisztulása a méhednek, álljon vissza a normál állapotába és utána lehet próbálkozni!


Sok sikert!

2010. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

8 hetes voltam:-(((, és a műtét után 2 hétre kellett kontrollra mennem, ahol mindent rendben talált a doki.

Köszi mindenkinek a véleményét!

2010. márc. 19. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai!!6 hétig nem is szabadna szexelni!!a méhednek teljesen rendbe kell jönnie az egy dolog hogy 2 hét után azt mondta a doki hogy minden rendbe de biztos nem mondta hogy már terhes is lehetsz!!és legalább 3 hónapot kellene várni a következő baba tervezéssel!!!persze te tudod csak tud hogy ha nem gyógyul be a méhed és mégis terhes leszel nagyobb az esélye hogy újra elvetélsz!!!!Tapasztalatból mondom!!!
2010. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is túl vagyok már 2 vetélésen,műtéten. Szerintem is túl korai volt az együttlét,pláne,hogy újra próbálkoztok. Várni kellett volna,hogy regenerálódjon a méhed,a szervezeted,nehogy újra teherbeess(mert ugye ilyenkor a legkönnyebb,azt mondják)és megismétlődjön a vetélés.

Felelőtlen dolog volt,de ti tudjátok.

Sok ellen példa is volt már ilyenre,hogy nem vártak műtét után és sikerült is egyből. Kívánom,hogy nektek is szerencsésen végződjön!

Nekem egyébként kereken 30 napra a műtét után jött meg először!

2010. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha én írtam volna ezt a kérdést. Nekem is 1 hónapja volt missed ab. Én is 8 hetes voltam. Mi is már próbálkozunk babával. Én hétfőre nem várom. Nekem a műtét után 4 napra volt menstruációm. (doki szerint ez már menstruáció volt). Én már a műtét napján elkezdtem szedni a vitaminokat. Mi két hét elteltével voltunk együtt a párommal. Nem fájt nem is véreztem. Nekem nagyon jó volt mert már régen nem voltunk együtt. Szerintem ezt embere válogatja. Sok sikert.
2010. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én nagyon sokáig egyszerűen nem tudtam a sexre gondolni.Két hét...á ki se bírtam volna.Pedig nagyon akartam én is babát,de... még 6hét után is volt h közben is sírtam.

2010. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!