Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet h lemaradtunk a peteeres...

Lehet h lemaradtunk a peteeresrol?

Figyelt kérdés

[link]

ovus fajdalmam volt de neg volt az ovu teszt. Masnap ujra volt hasszurka de mar nem csinaltam tesztet. Holeeses majd visszaugras sem volt. Szerintetek ennyire koran volt pe amikor nem is mertem hot? Alaphom 36.3. Vagy pedig ugy is van pe ha nincs hoeses majd ugras? Vagy pedig nem is volt pe...?



2012. nov. 4. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha 36,3 az alaphőd, akkor jó eséllyel volt már ovu, bár egy fél görbéből nem lehet pontosan megmondani.
2012. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is ettol feltem. Fene se gondolta h 10. Ciklusnap elott mar lehet ovu. Nem is voltunk elotte egyutt csak egyszer es akkor meg vereztem.
2012. nov. 4. 17:23
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Most igy allok. Nem tudom hanyadik Dpo de nem rossz ugye?

Ha 10. napon volt ovu (m aztan neg volt az ovuteszt es a ho is fenn volt), akkor meg 11.-en nem volt keso egyutt lennunk? 15. Dpon mutat vmit a 10es teszt?

Korai peteeresbol kinek lett itt babaja?

2012. nov. 6. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért próbálkozzatok,nekem a kisfiam ovu után fogant!
2012. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most igy allok:

[link]

A pe ha volt 9. Napon lehetett? 15re nem varom de most valszeg korabbra tolodik a nemvart.

2012. nov. 8. 07:01
 6/6 A kérdező kommentje:
13án megjött, ha valaki jár erre.
2012. dec. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!