Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 13. napon...

Petraa8621 kérdése:

Inszemináció után 13. napon vagyok. Tegnap csináltam egy tesztet, nagyon halvány annyira hogy tán ott sincs. Mikortól lehet érezni valamit?

Figyelt kérdés
A melleim megnőttek,olyan tompán fájdogált a hasam,de nem úgy mint mikor meg akarna jönni,hanem másképp.Éjszaka fel kellett kelnem,mert arra ébredtem hogy éhes vagyok.:)Ezek jelenthetnek jót?4 éve próbálkozunk.Velem volt a gond.Meddig várjak a következő teszttel??
2012. nov. 4. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inszemináció után 12 nappal totál negatívat teszteltem, amikor terhes lettem. Nem csináltam több tesztet, mert 2 nap múlva mennem kellett vérvételre, ami már kimuatta. Nekem akkor olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Le is döbbentem, amikor mondták, hogy terhes vagyok. Igaz nekem később sem voltak tipikus terhes tüneteim.

Szorítok neked. Nektek nem kell menni automatikusan vérvételre?

2012. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondták pedig azt hittem hogy kell.Azért holnap felhívom a dokimat és kiharcolok egy vérvételt :)
2012. nov. 4. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekem pl. már csak azért is menni kellett az inszem után 14 nappal, mert ha nem sikerült, akkor kezdtük azonnal előlről a kezelést. Végülis a 3. inszemináció sikerült. Nálunk is velem volt gond.

2012. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekünk ez volt az első illetve a második.Vagyis nem tudom hogy kell ezt mondani,mert 20-án és 22-én is csinálták.Voltam már tehes van egy 6 éves lányom,ő nagyon könnyen jött,bár vele semmi tünetem nem volt sőőt!még 2 tesztem is negatív volt,ráadásul az egyik akkor mikor már az uh-on látszott!Aztán tavaly áprilisba derült ki hogy el van záródva mindkét oldalm,plusz peteérésem sincs.Átfúvással a bal oldalt megnyitották,a jobb oldalt nem lehet,a peteérésre gyógyszert kaptam,clostylbegit-et,a 3.havi adagot már kombináltuk merional injekcióval,aminek az eredménye 7 érett tüszőcske lett.:)Megkaptam a tüszőrepesztő szurit,és másnap inszem.Hát remélem hogy sikerül.
2012. nov. 4. 19:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és a hőm inszem után 8.naptól 36,9 és 37,2 között mozog.Máskor itt már lent volt 36,1 és 36,2 között.Ettől feljebb nem nagyon ment.Nem tudom ez számít-e?
2012. nov. 4. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mi lett veled???
2012. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!