Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? (tobbi lennt)

Terhes vagyok? (tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Olyan problemam van hogy peteeres napjan (30 napos ciklusom alapjan 23.an volt) egyutt voltam a baratommal megszakitasossal modszerrel voltunk. Holnap hetfon kellett volt megjonnie de ennek ellenere elkeztem verezni penteken tartott szombat delutanig es ennyi se hire se hamva verzesnek reggel ilyeb barnas pecsetelos volt igy ugy dontottem csinalok 2 tesztet es mind2 negativ lett es most nem tudom mi lehet... van ra esely a babara vagy nincs?? Koszonom a valaszokat:-):-)
2012. nov. 4. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Két hét után mutat eredményt a teszt,és mivel nem védekeztél benne van a pakliban.
2012. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan szamoljam a ket hetet?? Peteeres napjatol vagy amikor elmeletileg "megfogant"??? Olyan tesztet vettem amire az volt irva hogy mensi elott 4 nappal mar kimutathato.. ezert nem is ertem Es a verzes???
2012. nov. 4. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
30 napos ciklusnál a peteérés nem a 23ik napon van...
2012. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aktustól számított 14. naptól lehet tesztelni
2012. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom.. 23.an volt a peteeresem...
2012. nov. 5. 05:42
 6/7 anonim ***** válasza:
A tesztre azért ez van írva,mert feltételezi a félidőben lévő peteérést,és így egy érzékenyebb teszt talán a menstruáció előtt is kimutathatja(bár én ezt kétlem,csak így több fogy belőle).Ha később történt az aktus,és ezzel együtt a fogamzás,akkor nem fogja neked 4 nappal a mensi előtt kimutatni semmilyen teszt,mert mint már többen is írtuk az együttlét után két héttel érdemes as tesztet megcsinálni,hogy valós eredményt mutasson.
2012. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es a verzees??? Normalis? Par csepp ma is jott:-(
2012. nov. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!