Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok szerintetek?

Mit gondoltok szerintetek?

Figyelt kérdés
27.én nem jött meg, de 2.án igen ez egy nagyon korai vetélés volt nem ágyazódott be a baba, sajnos szerintem az én hibámból megérőtettem magam. Szerintetek attól még hogy ez egy vetélésvolt ebben a hónapban lesz peteérésem?

2012. nov. 5. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

és tudod is hogy terhes voltál?

lehetett egyszerűen csak egy késés is valamiért....nekem is volt hogy késett 1 hetet és utána visszaállt minden az eredeti formába.

2012. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen mert halvány 2 csík volt elmentem a dokihoz aki azt mondta hogy terhes vagyok. Sajnos biztos volt...
2012. nov. 5. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt! Nem tudom, hogy ilyenkor mikor szokott lenni a köv. peteérés, de drukkolok neked! :)

6 hkm

2012. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom :(( És szorítok neked! Mi is próbálkozunk a babával :) Első voltam
2012. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!