Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-et szedők ti...

Clostilbegyt-et szedők ti tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Mindig 7 napig tart a mensesem, most hogy szedtem a clostilt a 3.ik naptól a negyedik nap már csak barnáztam az 5 nap estéig.

A doki szerint nem a gyógyszertől van, és nem is foglalkozott tovább a dologgal.

Pedig mióta az eszemet tudom (kivéve mikor fog.gátlót szedtem.)az első 3 nap iszonyatos a többi szépen lassan csökkenő intenzitásu.De 7 nap nem pedig 3 majd csak pecsételés....

Hasonlót tapasztaltatok?



2012. nov. 6. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez befolyásolja majd hogy sikerül e a baba? Elvileg produkáltam egy tüszőt, de nem tudni még hogy sikerült e.Még 5 nap és tesztelek(ha nem jön meg.)
2012. nov. 6. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
2 kúrát szedtem clostiból, de nem tapasztaltam olyat, hogy a mesimet befolyásolta volna... 3-4 napos, megszokott. Bár igaz, csak egy mesim volt utána. A második kúra után már nem jött meg :)
2012. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dejó gratula
2012. nov. 7. 11:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam hogy lehet igazából ilyennek kéne lenni a mensimnek, de mivel nagyon ritkán van peteérésem, egyáltalán növekedő tüszőm, igy lehet hogy a 7 napig tartó a nem normális?
2012. nov. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!