Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves leendő kismamák, ki...

Kedves leendő kismamák, ki hogyan készül a terhességre, teherbeesésre? Tudatosan mit teszel a "siker" érdekében?

Figyelt kérdés
Úgy értem vitaminok, mennyivel előtte kezditek szedni milyen vitamint szedtek. Mennyiben változtattok az életmódotokon. Tehát mit tesztek meg annak érdekében, hogy minél hamarabb megfoganjon? (már amennyire lehet ezt befolyásolni persze úgy értem)

2012. nov. 6. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi most tesót szeretnénk.Igazán nem változtatok semmin.Most kipróbáltam a hőmérőzést,bízom a sikerben és hogy 17.-én nem jön meg.A kislányom 9 hónap után sikerült,remélem a tesó előbb összejön.
2012. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor szorítok:) Nekünk majd az első babánk lesz csak tavasztól tervezzük, hogy probálkozunk vele. Reméljük mi is hogy hamar összejön, ha már úgymond fél évet "készül" rá az ember, ha lehet ilyet mondani...
2012. nov. 6. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha mást nem is, folsavat szedjetek!

Meg ha cigiztek, akkor mindenképpen szokjatok le még a gyerekvállalás előtt.

2012. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen azt én is szedni akarok, ill. nem dohányzom ugyhogy ez nálam nem probléma:)
2012. nov. 6. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Soha életemben nem cigiztem.És a vitaminok....

Én mikor terhes voltam a kislányommal akkor se szedtem semmilyen vitamint.Csak vasat(abban volt folsav).Egészséges kislányom lett.

2012. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A vasban nincs folsav. Vagy olyan készítményt szedtél, amiben vas és folsav volt?

A folsav kell. A többiről lehet vitatkozni, de a folsav az kell. Méghozzá még a teherbeesés előtt.

2012. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia:) Nekünk volt már egy ,,nem jött össze,, hónapunk.Most a párom elkezdte sezdni a C-E-B12 vitaminokat+Cinket és Folsavat,én pedig C-E-B6 vitaminokat+Cinket és Folsavat :) Rosszat nem okozunk vele :) Na és persze minden 2nap szeretkezés :))
2012. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is így lesz kedves utolsó:) Én ugye terhes vitamint fogok szedni, párom meg multivitamint,fontos szerintem mind két részről a vitamin, vagy legalábbis a vitamindús étkezés, ha nem is vitamin. Majd összejön a következőkben bár ezt könnyű mondani tudom:)Én is szeretnék minél hamarabb:)
2012. nov. 7. 14:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Az az igazszág, hogy én nem vagyok terhes meg a közeljövőbe.

Viszont több ismerősöm volt úgy, hogy nagyon akarták, tudattal bepróbáltak mindent.

Őszintén úgy gondolom, hogy ne akard a gyereket olyan "görcsösen" attól nem lesz hamarabb... /sőt olyankor csak késve jön/

2012. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én ma tudtam meg, hogy kismama vagyok, teszteltem egy pozitívat :)

készülni? hát sok folyadékot iszom mától, minden nap eszem gyümölcsöt és zöldséget és el fogok járni napi fél órát sétálni. illetve elevitet szedem már pár hete

2012. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!