Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A legtermékenyebb napomon...

A legtermékenyebb napomon voltunk együtt párommal mivel babát szeretnénk. Azóta volt többször olyan pecsételő barnás folyásom mint amikor megjön a menstruációm, valamint a mellem is fájni szokott. Lehetek vajon terhes mert semmi más nincs?

Figyelt kérdés
13. -án kell megjönni tesztet pedig félek venni mert félek hogy megint nem lesz a válasz.
2011. jan. 9. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Esélyes a dolog,ha 2-3 napot késik akkor tesztelj!

Nah meg majd írd le a fejleményeket!

Drukkolok!

2011. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sya szerintem is nagy esélyed van amikor meg kellett volna jönnie utána pár nappal vegyél tesztet és ne izgulj az a legfontosabb
2011. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy majd jövő héten kiderül mi a helyzet.Reménykedek de nem hiszek.Mindenképp írok mi lett.Még egyszer köszi.
2011. jan. 9. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia.Nem várt napján tesztelj,és ird majd meg mi lett az eredmény...V
2011. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megint nem sikerült!Megjött a menszim ma 11.-én.Nem jön a baba!Letörtem:(De azért köszi a tanácsokat.Nektek van már babátok?Irjatok várom!
2011. jan. 11. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Első vagyok.

Van egy 21 hónapos kislányom,próbálkozunk a tesóval bizakodtam is most nagyon,de 17.-e helyett tegnap megjött :(

Nah,de minden hónapba van lehetőség egy újabb esélyre :) Szóval ne keseredj el próbálkozzatok tovább!

2011. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
óóóó sajnálom!akkor ezek után ne izgulj és ne gondolj arra mennyire szeretnéd,csak hagyd alakuljon minden magától ,ugyen ezt mondtam a barátnőmnek és pár hónapra rá már lett is baba.Nekem 20 hónapos kisfiam van,imádom egy kaland vele az élet :)
2011. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak!Ne keseredj te sem hisz ott van már a kislányod és biztos össze fog jönni a tesó is:)Mi is próbáljuk majd.Majd írj mi lett veletek.
2011. jan. 13. 09:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia Liony!Köszi a jókívánságaidat.Próbálok nem stresszelni de nem mindig sikerül.Kicsit irigykedem mert minden álmom egy kisfiú lenne azért is voltunk a legtermékenyebb napon együtt mert nézem a ciklus.hu-n hogy melyik nap fiús.Van ebben valami ez működik szerintetek?Írjatok.
2011. jan. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!