Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációval kapcsolatban?

Inszeminációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Januárban kezdjük, még csak most megyek konzultálni a dokival Szegeden.A fő kérdésem az lenne hogy volt átjárhatóságim és a bal oldali petevezetékem nagyon ramaty, a jobb viszont nagyon jó.Szóval akkor csak akkor kezdhetik el hogy ha a jobb oldalamon van tüszőérés?Olyan nincs hogy a gyógyszerek hatására mind a 2 oldalt van?
2012. nov. 7. 09:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Jaj!Még valami.Mennyire fáj az inszemináció?Mert az átjárhatósági nem volt egy leányálom:-S

Az én elképzelésem szerint ahhoz hasonló lehet.

2012. nov. 7. 09:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem átjárható volt mindkét petevezető, de az injekciók hatására minden alkalommal mindkét oldalon volt megfelelő méretű petesejt. Ebből azt gondolom, hogyha csak az egyik oldal átjárható az még nem olyan nagy baj.

Az inszemináció egyáltalán nem fáj. Még annyira sem mint egy nőgyógyászati vizsgálat. Csak fekszel az asztalon pár pecig, a doki pedig ha ügyes egyáltalán nem ér hozzád a fecskendővel és semmit nem érzel belőle. Volt hüvelyi ultrahang is, az sem fáj.

Sok sikert.

2012. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet.Neked hol csinálták?Mennyi idő volt mire a konzultációtól elértetek az inszemig?1-2hónap?Vagy több?
2012. nov. 7. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Miskolcon a Kaáli Intézetbe jártunk. Nekem a konzultáció előtt már megvolt az átjárhatósági és gyakorlatilag minden más vizsgálat is, így szinte rögtön tudtunk kezdeni. Konzultáció után gyógyszerrel "csináltak" nekem ciklust (mert magától nem igazán jött volna meg), indult a hormoninjekció. Az első hónapban így sem lett peteérés, így nem volt inszemináció sem. A második hónapban a hormoninjekció mellé kaptam clostylbegytet, így lett peteérés és inszem. A 3. inszemináció sikerült.

Szombaton lesz 3 hónapos a kislányunk.

2012. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!