Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Écsi László szülész, -...

Dr. Écsi László szülész, - nőgyógyásszal kapcsolatban van vkinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szigetváron nőgyógyászt keresek...többen Őt ajánlották....
2012. nov. 8. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Écsi főorvos szakmájában kitűnő,jó orvos,emberként viszont sz@rházi.bocsi,de ez a legjobb szó rá.ha megfogadod,és FIZETSZ(!!!)neki,olyan aranyos kedveske udvariaska lesz veled,hogy majd elájulsz tőle.ha viszont nem vagy neki szimpi,és pénzed sincs,akkor egy tapír.Rétvári doktort ajánlom!ő egy szimpatikus,kedves,emberi,profi szülész nőgyógyász!!kíváló ultrahangos is.őróla csak jó tudok mondani.
2013. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Májusban szültem nála, csak jókat tudok róla mondani és az egész szigetvári szülészetről. Szerintem nyugodtan megbízhatsz benne!
2013. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó orvos. Nem ő volt a fogadott orvosom, de nála indult be a szülésem. Kedves volt és tapintatos, amikor megvizsgált. Amíg vártam a szülőszobán az orvosomat, akkor is bejött és miközben labdán vajúdtam oda hajolt megmasszírozni fájásokkor a derekamat.

Műszak váltás volt, indulóban volt haza, rendes utcai ruhában, de még benézett, hogy minden rendben van-e. Amikor látta, hogy a kitolás nem annyira halad, szó nélkül beállt segíteni, úgy ahogy volt.

Én rettentően hálás voltam neki és szerintem nagyon jó orvos!

2021. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!