Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 100% hogy nem vagyok terhes?

Már 100% hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Szex utáni 16. napon délutáni teszt - ! 17. napon reggeli teszt - !


16/L :(


2009. aug. 13. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is: lehet, hogy amikor szexeltetek, épp nem volt érett petéd, csak pár nap múlva. Akár szex után egy jéttel is teherbe lehet esni, nem tudom, tisztában voltál-e ezzel.


Másodszor: sok nőnek a fogantatás után 16-17 nappal még negatív a tesztje annak ellenére, hogy babát vár. Egész egyszerűen még nincs olyan mennyiségű HCG hormon a vizeletükben, hogy kimutassa a teszt.


Egyszóval nem tudom neked 100%-os biztonsággal állítani, hogy nem vagy terhes. csak bízom benne, hogy nem vagy az. Várj még egy hetet. Ha akkor is negatív a teszt, akkor tényleg fellélegezhetsz.

2009. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt menzeszed azóta? Mert az csökkenti az esélyét, hogy babád legyen.
2009. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Menszi előtt 2 nappal csináltuk gumi nélkül megszakítással. Utánna 2 nappal megjött. De csináltunk tesztet a szex után ahogy írtam. Most vasárnapra várom.
2009. aug. 13. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes ami 16 évesen nem hiszem hogy akkor nagy baj lenne.
2009. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most ezt az utolsó kommentet csak én nem értem???


milyen tesztet szex után? egyből, ahogy kivette belőled? annak mi értelme?? és ha rá két napra megjött akkor mi a probléma? és akkor mit is vársz vasárnapra?


lehet én vagyok túl fáradt de ezt az egészet nem értem:s

2009. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szex utáni tesztnek tényleg semmi értelme, de a vérzés előtt két nappal is teherbe eshetett, a vérzése ellenére.
2009. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na próbálom megfejteni:

volt sex mensi előtt 2 nappal, ami akkor meg is jött. csináltál tesztet sex után 16-17. napon, amik negatívak lettek, de ha jól veszem ki akkor a ciklusod közepén lehetsz.

én ezt vettem ki az írottakból.

viszont:

1 a fiú beléd élvezett?

2 a mensid rendes volt, olyan amilyen szokott lenni???

2009. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!