Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28. napon vagyok. Ma és...

28. napon vagyok. Ma és tegnap is pozitív az ovutesztem és nem is este, hanem du-n. Szurkál folyamatosan a hasam és leszakad a derekam, ugy mint peteéréskor. De az már régen volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhesteszt.
2009. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nem akarok csalódni. volt valakinek ilyen tapasztalata?
2009. aug. 13. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:

már hallottam, hogy valaki az ovutesztet használta jóstesztnek...

az esetek x százalékában be is jött, de eddig senki nem tudta megmondani h miért. viszont voltak csalódások is.

egy kora reggeli első pisis érzékeny terhesteszt talán többet megmondana, és ha még nem pozitív mindig van remény amíg meg nem jön!!!

sok szerencsét

2009. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz csalódni, ne tesztelj egyáltalán. Én azt hittem, felnőtt emberek vagyunk, én is láttam már negatyv tesztet. Bocs, de az ovuteszteléssel csak elhúzod a dolgot. Minek kínpadra menni, ha egy csapással is el lehet vélgezni a dolgot?


[link]

2009. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat lehet itt erről olvasni, írd be a keresőbe hogy jósteszt. Van akinek bevált, van akinek nem. Így nem tudunk biztosat mondani, lehetsz terhes is de meg is jöhet. Inkább várj még pár napot ha nem akarsz csalódni és akkor csinálj egy terhességi tesztet.
2009. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én terhes tesztet csinálnék. minek pazarolod az ovu teszteket? majdnem annyiba kerül mint a terhes teszt. amugy attol nem leszel terhes ha nem mered megscsinálni.

sztem holnap teszt terheses, és utána ird meg mi van..

nagyon drukkolok, de én nem pazarolnék több ovu tesztet erre, hogy hűátha ez vagy az.

32

2009. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!