Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Régen lehetett a dm-ben Das...

Régen lehetett a dm-ben Das Gesunde Plus-os (saját márkás) L-karnitin kapszulát venni. Folyamatosan keresem, de nem kapok. Beszüntették?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok ajánlani más márkájú, de hasonló árkategóriájú (kb. 1000 ft) L-karnitin kapszulát?
2011. jún. 4. 17:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj be a dm-be és kérdezz meg egy eladót, hogy kivonták-e az általad keresett terméket a forgalomból, vagy van-e csak másik üzletükben, stb. Én a helyedben szétnéznék még a rossmannban is, nekik is elég jó saját márkás termékeik vannak olcsón.
2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én tegnap voltam Dm-ben Kispesten, és ott még lehetett kapni a sajátmárkás L-karnitint. Pesten több Dm-ben is voltam, én mindenhol láttam, 1400 Ft-os áron. Próbáld meg, hátha te is találsz valahol!
2012. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!