Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Behatolás nem történt, max a...

Behatolás nem történt, max a kezén lehetett ondó, vagy még azt is el tudom képzelni, h beleültem a hasán lévő adagba?

Figyelt kérdés
Viszont a menszim megjött, de 1 héttel hamarabb, mint múlt hónapban és kevesebb volt, és rövid ideig tartott. De piros volt nem barna. Kell még aggódnom?
2009. aug. 13. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor történt ez? ha több, mint két hete, akkor a magad megnyugtatására végezz el egy terhestesztet.
2009. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

te vagy a 16 éves szűz lány? mert szerintem abban a kérdésben is kaptál választ...no mindegy..

hasán lévő adag? odanyomta te meg hipp-hopp ráültél? vagy letöröltétek? nem épp egyértelmű. de szerintem nem vagy terhes...

2009. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!