Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy valami...

Terhes lehetek vagy valami mas? Keden megjott a menstruaciom, de elotte erosen emelyegtem, maskepp ereztem magam, mint eddig. Egyre tobbet erzem, hogy hanyingerem van es kulonos kozerzetem van. Menstruacio normalisnak tunt, ezert nemertem az egeszet.

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet ez a mostani hülye időjárás is, lehet az, hogy ha szeretnéd, hogy baba legyen (én jártam már így sajna), de lehet, hogy tényleg baba van...

szerintem ha úgy érzed csinálj egy tesztet, a mensi úgy se befolyásolja az eredményt

remélem az lesz amit te szeretnél

2009. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szeretnenk babat,csak kulonos, hogy megjott.Nemhiszem, hogy idojaras lenne,de baba sem biztos.faj nagyon a petefeszkem is.Mindenesetre koszi szepen.
2009. aug. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!