Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés ellenére lehet, hogy...

Vérzés ellenére lehet, hogy mégis terhes vagyok? Tudom, hogy már unjátok ezeket kérdéseket, de velem még nem fordult soha elő ilyen és nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
3 nap késés után tegnap megjött, nagyon fájt a hasam, de ami furcsa volt, hogy nem görcsöltem, ahogy szoktam, hanem szúrt a méhem, ami viszont nem szokott. Ez az érzés azóta is megvan. Tegnap is és ma is annyi jött csak, hogy egy betét elég volt egész napra (máskor nagyon ömlök), de vér is jött, viszont egyáltalán nem darabos, pedig nekem az szokott lenni nagyon A derékfájás, cicifájás és a méhszurka még mindig megvan. 2 hónapja volt egy spontán vetélésem, de utána normálisan jött meg, akkor gondolom nem lehet attól. Lehetséges a baba?
2012. nov. 12. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nálam is megjött az első hónapban, mikor terhes voltam. Igaz, kb. mondjuk csak a 2/3-a volt a mennyiség, és kevesebb ideig is tartott.
2012. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem baba, de azért tesztlej egyet, és ha + akkor rohanj el a dokihoz, hátha menthető....
2012. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem sztem még a felénél is kevesebb, mert tényleg nagyon szoktam ömleni máskor. és Elsőtől kérdezem, hogy honnan vetted észre; hogy mégis babás vagy?
2012. nov. 12. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Csinálj egy tesztet szerintem és akkor minden kiderül.

Nekem is megjött az első terhességemnél első hónapba ráadásul rendesen!

Én onnan tudtam meg hogy a következő hónapba már csak egy napig volt meg és ez fura volt és akkor csináltam tesztet.(csak, mert láttam , hogy elöttem levőtől kérdezted)

2012. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!