Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki esett már teherbe fogamzásg...

Ki esett már teherbe fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá nagyon,mert elkezdtem szedni a Symicia nevű fogamzásgátlót és pár napja késik a menzeszem.Még várok pár napot és tesztelek.
2012. nov. 12. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia én sensonette mellett estem teherbe! Nem hagytam ki nem ment a hasam! Üdv 24hetes kismama
2012. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Csak kicsit megvagyok ijedve,mert nagyon feszül a mellem a hőmérsékletem is felment és egyik reggel hánytam is. 17 évesen még nem szeretnék babát.
2012. nov. 12. 17:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is mindig pontosan szedtem egy db sem maradt ki nem ment a hasam nem hánytam.Szóval nem értem mért nem akar megjönni.
2012. nov. 12. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!Ha most kezdted szedni és előtte nem szedtél semmit akkor 3 hét kb mire biztosan véd.Így történhet baleset.Én is ezt szedem és a 6.gyógyszermentes napon szokott lenni vmi.Én Belara szedése mellett lettem terhes.
2012. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elég fura ez a hónap!! De én voltam rosszul, ment a hasam,minden bajom volt..
2012. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az utolsó 3hónapban már rendetlenkedett a menstruációm mert késett 2-3napot ezért nem is gondoltam hogy baba van mert az érzés hogy mindjárt megjön meg a tünetek a hátfájás megvolt aztán 4nap után csináltam tesztet és 2csíkos lett:-) persze nem bántuk és az is csak azért merült fel hogy elvetetem mert nem tudtuk mit mond a doki nem e árt a babának hogy gyógyszer mellett lett! mikor mondta a doki minden rendben már fel se merült hogy nem tartjuk meg örömmel hívtuk a nagyszülőket:-) jó persze 24évesek vagytok külön élünk már 2,5éve! amúgy nem tudom de mikor én elkezdtem szedni jó pár éve volt és más a gyógyszer is nekem azt mondta a doki 7nap után már véd! de lehet akár csak kicsit megkeverte odabenn a dolgokat a gyógyszer! a teszt biztosat mond az tuti!
2012. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 hétig szedtem mikor lefeküdtem a barátommal óvszer nélkül.Nekem nem mondtak semmi olyat,hogy 3 hét után véd teljes biztonsággal.Elolvastam a betegtájékoztatót ott az állt,hogy 1 tablettától véd,persze így is vártunk 1 hetet.
2012. nov. 12. 20:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! :) Írhattok többet is.
2012. nov. 12. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 18 éves korom óta szedem a Symiciát és nekem a dokim azt mondta,mikor felírta,hogy szedjem csak be szépen az első levéllel,akkor tuti igazán,hogy véd már. Most vagyok 25 éves és mindig órára pontosan szedem,nem hagytam ki és soha nem is estem teherbe.
2012. nov. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjött :) Szóval nincs semmi baj.
2012. nov. 14. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!