Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5én kellet volna elkezdem a...

5én kellet volna elkezdem a gyógyszert szedni és elfelejtettük kiváltani pénteken kiváltottuk és este bevetem egy gyógyszert szombaton elment belém a Szerelmem. Fen áll a lehetőség a terhességre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetsz terhes elég jó eséllyel, hiszen az első hét a legfontosabb a tablettaszedésnél... És már kicsúsztál a 72 órás tablettából. Ebben a hónapban gumival is védekezzetek a tabletta mellett, és imádkozzatok, hogy ne legyél terhes!
2012. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Mert a gyógyszer egy hónap elteltével ad teljes biztonságot. Pláne ha később kezted el szedni mint kellett volna.
2012. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes. A legtöbb gyógyszer úgy működik, ha a menstruáció 1. napján szeded be az elsőt, akkor egy hét után véd, ha nem igazítod a ciklushoz, akkor egy hónap múlva.

Mivel kicsúsztál a 72 órából, imádkozz és tesztelj 2-3 hét múlva.

(amúgy gondolom, hogy még gyerek vagy)

2012. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok 3éve 4honapja van komoly kapcsolatunk én nagyon szeretnék babát és ő is.de így lehet valami baja a babának ha mégis teherbe esnék h szedem a gyogyszert?nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok:)
2012. nov. 12. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
17evesen szeretnel babat?Hat szerintem gondold ezt at az anyasag nem egyszeru dolog es te ehez nem vagy eleg erett en 31evesen szultem de nem kestem le semmirol van egy gyonyoru kislanyom a vilagon mindennel jobban szeretem de neha ugy erzem hogy nem egyszeru gyerekkel az elet sok sikert kivanok neked a tovabbiakban
2012. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek szeded a tablettát, ha gyereket akarsz? És hogy tudsz 4 napot késni a bevételével? Szóval visszakanyarodva: minek szeded a tablettát, ha nem tudod normálisan szedni? 1-2 óra, fél nap előfordul mindenkinél, de nem hétfő helyett péntek este... Azt már meg sem kérdezem, hogy minek akarsz gyereket, és remélem mindegyikőtök érdekében, hogy nem is történt baj.
2012. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!