Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak egyszer vállalhatok...

Csak egyszer vállalhatok terhességet, viszont mindenképpen két gyereket szerettem volna. Van valami lehetőség arra, hogy 100%-os sikerrel, úgymond "irányított" ikerterhességet állítsunk elő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

a closty és a sok folsav noveli az ikerterhessegek aranyat

az elorehaladott kor es a csaladban levo ikrek is

es persze a beultetes


ennyirol tudok

2011. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A folsav nem növeli az ikerterhesség esélyét, ez egy tévhit.

Azt hallottam, hogy közvetlenül a fogamzásgátló abbahagyása után létrejött terhesség nagyobb eséllyel lesz ikerterhesség, mert amikor a petefészkek hirtelen felszabadulnak a korlátozás alól, több petesejtet kezdenek termelni.

De 100%-os módszer nincs.

2011. dec. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

sajnos nincs garancia arra, hogy sikerüljön, de az előző válaszolók jól írták, ezek a lehetőségek vannak. A dokik viszont nagyon nem örülnek az ikerterhességeknek, mert nekik ez kockázat, az embert alapjáraton egy baba kihordására tervezték. Azért próbálj beszélni a dokiddal, hátha belemegy mondjuk egy closti kezelésbe.

2011. dec. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A closty mellett van egy természetes mód, ahogy már nem egy nönek sikerült ikerbabákat kihordania. Ez pedig a cickafark tea. Peteérést serkentö hatása van. Van, akinek vbeválik, van, akinek nem.

2011. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szabad tudni hogy miért csak egyszer vállalhatsz babát?

(egyébként lombiknál ahol többet ültetnek vissza,ott van nagy esély...)

2011. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jó viszonyban vagy az orvossal beszéld meg vele , hogy írja fel neked a clostit.Nekem az első szedett hónapban 3 ért meg tőle , a másodikban 2, minden esélyem meglett volna az ikerterhességre, sajnos nem sikerült de szerintem itt más a gond:(

Sok sikert neked.

2011. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én teherbeesés előtt egy hónapig szedtem folsavat,napi kettőt és ikreim lesznek:)Írd be a keresőbe,hogy "Ha ikreket akar,egyen folsavat!"Sok sikert!
2012. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!