Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy spontán...

Mennyi az esélye, hogy spontán nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
5 éve kezdtem el nemi életet élni, ekkor kezdődött az, hogy nemi élet után mindig húgycsőgyulladásom/hólyaghurutom lett. Az 5 év alatt számtalan orvosnál voltam (urológus, nőgyógyász is többféle), most sikerült az egyiknek kitalálnia, hogy valószínűleg chlamydia és/vagy ureaplasma okozza a fertőzést és leszűrt rá (az eredményt várjuk, pedig csak két fiúval volt szexuális életem, mindkettő komoly kapcsolatban), a többiek elintézték azzal, hogy persze, hogy felfázom, hiszen lány vagyok... Szűrés után utánaolvastam ezeknek, és eléggé megijesztett amit találtam, főleg, hogy meddőséget okozhatnak :( Nekem ráadásul már eléggé krónikusnak mondható a fertőzésem. Valószínűleg nem lehet majd gyerekem spontán? Nagyon fiatal (21) vagyok még ahhoz :(

#meddőség #kezeletlen fertőzés
2012. nov. 12. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül korkérdése. Tény, hogy a gyarkoi gyulladás ehegsesedést okozhat amitől elzáródhatnak a petevezetékek, de ez nem biztos, majd kiderül ha aktuális lesz.
2012. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt petevezető/kismedencei gyulladásod, vagy a húgyutakra lokalizálódott a dolog?

Egyébként szerintem 21 évesen ne gondolj arra, hogy meddő vagy. A legfontosabb dolog a pozitív hozzáállás! Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de attól nem lesz jobb, ha ezen aggódsz. Mikor lesz meg az eredmény?

2012. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elvileg a héten lesz meg az eredmény...

Kifejezetten a húgyutakra lokalizálódott (talán egyszer kétszer volt begyulladva a méhszájam). Ami igazán idegesít az egészben, hogy én tényleg elmentem orvoshoz (szerintem többször, mint egy átlag nő egész életében), de nem foglalkoztak velem, emiatt húzódik ez évek óta :(

2012. nov. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!