Lehet-e gyerekem?

Figyelt kérdés

Leszögezném itt az elején, hogy jövőhét utánra kaptam időpontot a nőgyógyásztól, csak görcsben áll a gyomrom emiatt:

A párommal 1 éve vagyunk házasok és semmi fogamzásgátlást nem alkalmazunk csak a "megszakítást". És nem estem teherbe, de nem mintha tervezzük, mert akkor semmivel nem védekeznénk, hanem a véletlenre bíztuk. Tudom benne van a pakliban az is, hogy ő nem nemzőképes, de félek attól is, hogy miattam nem lehet lesz. Vagy ennyire kicsi lehetne az esélye annak, hogy gumi és fogamzásgátló gyógyszer nélkül is teherbe essek!?



2012. okt. 25. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mesélhetem erre, hogy mi 10 éve védekezünk megszakítással - illetve közben egy gyerekünk lett, de ő tervezve volt és a 2. hónapban összejött.
2012. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz eltalálni azt az időt mikor pont minden adott a babához..Szóval megeshet h csak rosszul időzitetek, de nem értem mért védekeztek megszakítással, ha jöhetne már bármikor a baba, ne használjatok semmit,a petesejted csak 1 napig él...tehát elég nehéz összehozni egy gyereket..
2012. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Még nem nagyon akarunk, de nem is nagyon vagyunk ellene, nem tudjuk eldönteni, félünk egy picit tőle, így hát a véletlenre/sorsra bíztuk!
2012. okt. 25. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, ez nagyon érdekes. Van aki 3 megszakítás után terhes lesz, van aki évekig így védekezik és nem. illetve van olyan is, h mondjuk 1 évig így védekeznek (lsd: mi) és amikor gyerekvállalás céljából nem, akkor elsőre összejön :) Szóval ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni, mert a megszakításos néha "bejön". Szóval ettől még minden oké lehet veletek, de ha babát akartok, hagyjátok a megszakításos módszert is abba ;)
2012. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Megnyugtató, amiket írtok:)

2012. okt. 25. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal már 7éve együtt vagyunk 2006jauárjában költöztünk össze mi se védekeztünk soha. Eddig nekünk se jött össze de most júliusba váratlanul össze jött nagy a boldogság. Mi is voltunk már mindenféle vizsgálaton de rendben találtak mindent. Nem tudták megmondani, hogy mért nem jött eddig össze. Aztán nem is görcsöltünk rá és össze is jött.
2012. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Örülök neki, sok Boldogságot a picihez! :)

Köszönöm a válaszodat! :)

2012. okt. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!