Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült fogamzásgátló...

Kinek sikerült fogamzásgátló abbahagyása után egyből terhesnek lennie?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát, és ebben bízom, h. nekem sikerül, ami másnak is:))

2012. nov. 13. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem sikerült... :)

Bevettem az utolsó bogyót... Megvonásos vérzés és utána már nem jött meg... :)

9 hetes kismami...

2012. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

gratulálok neked:)

Mennyi ideig szedted a tablettát?

Én 4 hónapja szedem Lidynette-t és 1 honapot szedtem symiciát. Ill. 1 hónapja nem voltunk 1ütt a párommal "úgy" szerinted valamit segithet?

2012. nov. 13. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó hozzáállás. Nekem a 3. hónapra sikerült ahogy abba hagytam a fogamzásgátlót. Bár azért szerintem nem árt ha egy kicsit felkészíti az ember a testét a terhességre. EGy két hónap azért csak kell hogy a hormonok ne legyenek benne a szervezetedbe. Szedsz már terhes vitamint? Én szedtem már jóval azelőtt hogy abbahagytam a tablettát.
2012. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mire irtad h. jó hozzáállás?:)

nem, nem szedek még terhes vitamint:)

2012. nov. 13. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as jól értem, hogy egyszerre szedted a terhesvitamint és a fogamzásgátlót?
2012. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig azért gyerekvállalás ELŐTT nem ártana folsavat szedni. Sőt, kellene.
2012. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is egyből terhes lettem, pedig még nem is terveztük kifejezetten, csak egy védekezés nélküli alkalom volt. Folsavat nem árt, ha már most elkezded szedni.
2012. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja hagytam abba a gyógyszert...megvolt még a gyógyszeres menstruáció azután védekeztünk, 2 hét múlva kell megjönnie és utána nekilátunk:) De én már több mint egy hete szedek terhesvitamint, ill. előtte egy hónapig multivitamint is beszedtem már. Mi is nagyon szeretném remélem egyből terhes maradok, de ha nem sincs akkora probléma eredendően mi jövőre terveztük csak... de jó lenne, ha már most megfoganna:) Neked szurkolok, majd írd le ha nálatok sikerült:) majd én is megosztom a jó hírt:)
2012. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah igen utolsó vagyok, még annyit én is lindynette-t szedtem de én sokáig 6 évig...
2012. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aham. Persze leírom:) Én össz vissz 4 hónapot szedtem fogamzásgátlót egész életemben
2012. nov. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!