Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor előfordulhat...

Beágyazódáskor előfordulhat mellbimbó érzékenység?

Figyelt kérdés
mert sosem szokott fájni a mellem és 2 napja nagyon érzékeny lett a mellbimbóm! de mára tegnapra már elmúlt. még 2-3 napom van a nem vártig!
2009. aug. 14. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt több ciklusom is, amikor biztos voltam a babában. Beágyazódés idején vérfolt volt és húzódott a méhem, pl. A mennyekben jártam, hogy végre sikerült. Aztán negatív lett a teszt, és megjött a havi vérzésem.


megtanultam, hogy a pozitív tesztig ne legyek biztos a terhességben, mert becsaphatom magamat, és ez után sokkal rosszabb a csalódás. Amíg a vérzés ki nem marad és pozitívat nem tesztelsz, bármilyen tünet éppúgy lehet a közelgő menszi előjele is.

2009. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amikor meg pozitív lett a tesztem, akkor nem volt semmiféle előjel. Nem fájt másképp a mellem vagy a mellbimbóm, mint egyébként, nem volt vérzés, nem volt méhhúzódás. "Csak" kimaradt a vérzés, és pozitívat teszteltem.
2009. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 14. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl nagyon égett a mellbimbóm a beágyazódás környékén.Volt 1 barna kis foltocskám,és mivel ilyenek sosem voltak,így tudtam,hogy baba lesz.:)Drukkolok neked.

9h km

2009. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. aug. 14. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban annyira fájt a cicim, hogy nem tudtam hason feküdni. Életemben nem volt még ekkora a mellem. Szinte biztosra vettem, hogy baba. Sajna nem így történt :(, mert megjött. Amíg nincs pozitív teszt a kezemben addig én nem képzelek többet be semmit, mert akkorát esek pofira mint előző hónapban. Kívánom, hogy neked a baba miatt legyen ez!!!! Szorítok neked!
2009. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 16. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!