Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi segíthet hogy gyorsabban...

Mi segíthet hogy gyorsabban teherbe essek?

Figyelt kérdés
Most 3 napja hagytam abba a fogamzásgátlót! Nem tervezem a további szedését, mert babát szeretnék. Most 2 nap múlva fog megjönni. Mit ajánlotok?

2012. nov. 13. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szamold ki az ovulacios kalkulatoron ,hogy mikor esedekes az ovulaciod es azokon a napokon egyutt lenni altalaban a mensztruaciotol szamitott 15-ik napon van peteeresed de ez nem mindenkinel torvenyszeru 2-3 nap plusz minusz:) A masik szeretkezes utan gyertyaallast vegzel remelem tudod milyen iskolaban is csinaltuk es ugy maradsz egy par percet igy segitesz a spermiumoknak feljutni melyen a huvelybe:) Sok sikert:)Jah es ha teheted mar most kezdj el terhesvitamint szedni keszitsd fel a szervezeted a terhessegre :)
2012. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"E" vitamin nagy dózisban (400 mg/nap). Nekem az segített.
2012. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyél ovulációs tesztet (pl. Vaterán), és amikor először pozitív, aznap és másnap legyél együtt a pároddal. Nekünk bejött :)
2012. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
E vitamint szedő válaszoló. Mennyi idő után estél teherbe?
2012. nov. 13. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem rendszertelen a ciklusom, igy csak a hőre és a hüvely váladékra tudok alapozni. Figyelem, hogy mikor lesz tojásfehérje szerű és a hőmet,hogy hogyan változik. Kétnaponta leszünk, vagyunk együtt.

Nem szedek semmilyen vitamint.

2012. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!E vitamin neked és a párodnak is napi 1 szem én a dm-ben vettem és ovulációs teszt a második ilyen hónapban terhes lettem előtte 8 hónapig semmi..ja és Gravida már kezd el jó ha fel van töltve a szervezeted!
2012. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a gravidát most vettem meg este már be is veszem az első tabit:) köszi a választ:)
2012. nov. 13. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló vagyok, amíg nem szedtem E vitamint évekig nem jött össze, aztán meg a második E vitaminos hónapban megfogantam :-)
2012. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, de engem is nagyon érdekel. Gravida mellé is mehet még az E-vitamin?
2012. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom lehet, mert az E vitamint sem lehet túladagolni.
2012. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!