Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta nem védekezünk a páromma...

Mióta nem védekezünk a párommal és babát szeretnénk, azóta menszeszem előtt barnázok. Lehet megfogan a baba csak nem tud beágyazódni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nekem is így volt. és tudod mit mondott a doki? a para miatt van! a kis agyunkban annyira rágörcsölünk a dologra,hogy megborítja a menzeszünket! úgyhogy szúúúúszááá! :)
2012. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez progeszteron hiányra, vagy prolaktin problémára utal.
2012. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
segíteni nem tudok, csak azt írni, hogy velem is ugyanez van, amióta próbálkozunk barnázok mensi előtt, most ebben a hónapban még középidős vérzésem is volt :-( egyre rosszabb... mi jön még??? reméljük a baba hamarosan :-)
2012. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hello, velem is uggyan ez a helyzet. 2 hónapja próbálkozunk és azóta van a 22. ciklusnaptól barnázásom, ráadásul a mensim is 2-3 napig tart, de csak 2 hónapja. én már voltam dokinál, kiírt hormonvizsgálatokra és írt fel norcolutot, amin még dilemmázom, hogy beszedjem e...félek, hogy több árt teszek vele, mint amennyit segíthet...nekem is ugyan ez jár a fejemben, hogy a beágyazódással lehet e gond...
2012. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*kárt teszek (4)
2012. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ne szedjél még gyógyszert, 2 hónap próbálkozás az nem sok idő!Sok sikert nektek!!
2012. nov. 13. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
sziasztok barnázós sorstársak :) ti hogy vagytok? (norculutos)én nagyon izgulok, mától szoktam barnázni, nem szedtem be egyébként a norculutot. szeretnék előbb egy alap hormon vizsgálatot, amit nem befolyásolt még semmi plussz hormon.
2012. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!