Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye örülhetek? Ez szerintetek...

Ugye örülhetek? Ez szerintetek is pozitív? Ma délutáni teszt.

Figyelt kérdés

18 hónapja várjuk...

[link]


[link]


2012. nov. 13. 14:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok, igen, bizony Ő, beköltözött hosszas várakozás után! Jó egészséget, boldog babavárást! :)
2012. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hónapnyi várakozás után volt teljesen felfoghatatlan az egész amikor megláttam a két csíkot amire annyit vártam. Ennek majdnem napra pontosan egy éve, az eredmény épp alszik. Gratulálok Neked!:)

Boldog babavárást kívánok!

2012. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot, problémamentes terhességet, könnyű szülést neked! Mi 13 hónapot vártunk egy ilyen tesztre. (Már másfél éves múlt a fiam, életem legnagyobb csodája.)
2012. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Első baba?


Nekem tegnap volt ugyanilyen kérdésem, íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ó hát ez egyértelmű pozitív! Hatalmas gratula :)) Szerintem még egy darabig szokni fogod a gondolatot, magamból kiindulva :) Mi 11 hónapot vártunk a kismanóra, de napokig nem fogtam fel, hogy sikerült!! Már azt hittem, nekünk biztos soha nem jön össze..


Sok boldogságot! :)

29 hetes km

2012. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Istenem, mit nem adnék egy ilyen tesztért!! Gratulálok!! Mi is másfél éve várjuk a csodát, de idáig eredménytelenül! De most reményt adtál! Sok boldogságot!!
2012. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm:))))

Jövőhét pénteken megyek orvoshoz, remélem minden rendben lesz.

2012. nov. 13. 17:45
 18/23 anonim ***** válasza:

16-os vagyok!

Megkérdezhetem, hogy talán másképp csináltál valamit, hogy most sikerült? Valami praktika vagy ilyesmi ami okozhatta, hogy babás lettél? Minden tanácsot megfogadok, annyira szeretnék már én is kisbabát!

2012. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó válaszoló!


A múlt hónapban voltam hormonsort nézetni, a 3. és 21. napon. Elvileg azt akartam visszavinni a dokihoz, hogy nézze meg, miután elmúlt a mensim, de már nem jött meg.

Szóval semmit nem csináltam másképp, nem ittam semmilyen teát, semmit, csak szerettük egymást a férjemmel:)


Nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!!

2012. nov. 13. 18:27
 20/23 anonim ***** válasza:
ÉRtem. Köszönöm a drukkot talán hamarosan én is pocakosodom! Boldog babavárást! :)
2012. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!