Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit írjak be a ciklusnaptáramb...

Mit írjak be a ciklusnaptáramba, ha a reggeli ovutesztem még negatív volt, de a késő délutáni már erősen pozitív?

Figyelt kérdés
Délután középidős fájdalmat éreztem ezért csináltam meg az ovutesztet még egyszer. A hőm még nem ment fel. Múlt hónapban a reggeli ovutesztem lett erősen pozitív, ott ez nem volt kérdéses, hogy arra a napra mit jelöljek be. Vagy hagyjam reggelre? Persze fogok még akkor is tesztelni.
2012. okt. 5. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne jelölgess semmit, hanem legyetek együtt gyorsan! Ma is, holnap is és holnapután is, de nem sűrűbben, mint 24 óra, hogy a kis "gazfickók" erősek legyenek! :)



Ha babát szeretnétek, itt az igazi alkalom, hajrá. Egyébként szerintem holnapra jelölj pozitívat, mert a hőt is reggel kell mérni, ébredéskor, tehát általában a reggeli értékek kerülnek bele a naptárba.


Csak ügyesen! ;-)))

2012. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]

köszi a választ! már ma reggel is voltunk együtt ha ránézel a diagramomra :-), és még vasárnap reggel betervezünk egyet, ha a kislányom szépen alszik :-)

2012. okt. 5. 22:00
 3/14 A kérdező kommentje:
a kislányom akkor fogant meg amikor negatív volt az ovutesztem és csak rá 3 napra lett pozitív... pozi ovuteszt után sem voltunk együtt anno. érdekes, de gondolom ez azért van, mert a spermitoszok eléldegéltek még bennem a petesejtre várva... :-)
2012. okt. 5. 22:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Ok.

Viszont ha ma délután volt pozitív az ovu teszted, akkor nagy valószínűséggel holnap reggel lesz tüszőrepedésed, szóval én holnapra is beiktatnék egy "menetet". :) Vasárnap is persze. 24 óra pihi elég a teljes hadálláshoz :)

Sajnos van, hogy a kiszabadult pete csak 6-8 óráig életképes, tehát én tutira mennék a helyetekben.

2012. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lány katonák eléldegélnek 3-4 napig is akár, de a fiúk max. 12-24 óráig. Szóval ha netán fiút szeretnétek inkább, akkor mindenképpen kell a holnap reggeli numera. :)
2012. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:-) köszi reggeli numera, ez nagyon jó, jót nevettem :-). az a baj, hogy a férjem ma elment a haverjával borozni, reggel tuti hulla fáradt lesz. Mivel ma reggel olyan lelkes volt, hát nem volt szívem láncra verni péntek este. :-) Igen, kisfiút szeretnénk, ha lehetne kívánni, megpróbálom szombat délután korán hát ha már lesz benne energie :-) persze legyen bármi csak egészséges... köszike a válaszokat!!! persze ha van még ötleted akkor várom!
2012. okt. 5. 22:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi így csináltunk kisfiút, szóval max. a kora délutáni alvásnál akciózzatok. Majd ebédnél gondolok Rátok! :)


Jó éjt és fickós férjet kívánok! :)

2012. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia! A férjem jól érezte magát a bulin, hajnal 2-kor jött haza :-(, annak is örülök majd ha nem lesz morcos. Hogy lesz sex? Na azt majd este megírom. Sajnos a lánykám már 26 hónapos kora óta nem alszik délután, bár ez jobb mert este 8kor már ágyban van és alszik reggel 7-ig jobb esetben... Na de a lényeg, hogy reggel csináltam ovutesztet megint és ez már csak ugyanolyan erősségű volt mint a control csík, a koraesti tegnap meg erősebb volt mint a control. Miközben itt írogattam neked, éreztem is, hogy párszor szurkál a bal oldali petefészkem. A hőm reggel is egy kicsivel feljebb ment végre. Ha ma nincs sex, akkor esélyem se lesz, hogy egy kisfiúban reménykedjek. Szerinted az alkohol mennyire árt a párom termékenységének? És ha mára már csak egyforma erős a két csíkom, akkor ez azt jelenti, hogy már megvolt a peteérésem? És valószínű nem is élnek csak 6-8 óráig? Anyósom szerint én se vagyok már olyan fiatal (36 leszek), párom meg 43 lesz... Na sokat kérdeztem ne haragudj, de alig van itt értelmes válaszoló és nagyon hálás vagyok, hogy foglalkozol a kérdésemmel.
2012. okt. 6. 07:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én nem a tegnap esti válaszoló vagyok, de egy kicsikét tudok segíteni, ezért írok. Ha a mai ovu teszted is még ugyanolyan erős, mint a kontroll csík, akkor az még bőven pozitívnak számít.

Dr. Czeizel Endre azt mondta, hogy a nászéjszakán minden férfi részeg, viszont sok nő esett régen teherbe a nászéjszakáján. AZt mondta, hogy az alkohol a már meglévő (tehát a férfiban készen várakozó) spermiumokra nincs káros hatással, csak az utána termelődőkre (főleg, ha folyamatosan fogyaszt alkoholt). Szerintem a mai nap, -amikor csak tudod, és amikor képes lesz rá a Párod-, szeretkezzetek egyet, és szerintem meglesz még az a kisfiú!

Én is nagyon kisfiút szeretnék, remélem, hogy összejön, bár Nekünk még sajnos várnunk kell, de Nektek nagyon sok sikert kívánok!

2012. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vagyok a tegnapi :) Előzőnek igaza van, nyugodtan lehet ma szeretni egymást, de minél előbb!!! Hajnalban megvolt a peteérésed és a kiszabadult petét el kéne kapni mielőbb (sajnos tényleg nem él napokig!). A koroddal semmi baj, én 39 éves voltam, amikor kiszámoltuk ezzel a módszerrel, és láss csodát: elsőre terhes lettem és kisfiam született. Szóval mindent bele, verj lelket a férjedbe, a kicsit pedig bízzátok rá valakire fél órát napközben. :)
2012. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!