Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire bízhatok az ovu...

Mennyire bízhatok az ovu tesztekben?

Figyelt kérdés

Több jel is arra utal, hogy kb ma kellene peteérésnek lennie, a naponta csinált ovu teszt viszont még mindig negatív (sokkal halványabb a teszt csík, mint a kontroll). Hihetek a testemnek (tompa mensisen fáj a hasam, fel van puffadva + vizes a folyásom + a 13. ciklus napon vagyok, mindig ezen vagy a holnapin szokott lenni a Pé), és lehetséges, hogy az ovu tesztek nem jók?


Ugyanilyenekkel teszteltem múlt hónapban is, akkor a 13. és 14. napon volt a teszt csík a legerősebb, de még akkor SEM volt olyan erős, mint a kontroll - ergo vagy nem volt Pé-m, vagy nem mutatta ki a teszt!

Szerintetek?


2012. nov. 13. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizony ha 25 ös érzékenységú az ovuteszted, akkor lehet mutat lh fokozott termelődést, de az nem garantálja ateszt, hogy az ovuláció meg is történt. ez alatt azt értem, hogy nekem minden hónapban van pozi ovutesztem, de pl mult hónapban orvosi megállapítás szerint nem volt ovum. viszont a negatív ovuteszt sem zárja ki azt, hogy megtörténik az ovu. Ilyen szempontból a hőmérőzés biztosabb, abból látszik, hogy van e ovu vagy nincs. ovu előtt a hó leesik, majd másnak 3-4 tizedet felugrik, ebből fogod tudni.
2012. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, ezek 10-es erősségűek, ezeknél is előfordulhat amit írtál?

Bár nálam épp fordítva volt múlt hónapban, hogy a 2 legerősebb tesztem sem volt igazából pozitív, peteérésem pedig elvileg akkor volt a hőmérőzés alapján is.

2012. nov. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!