Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükséges már védekezni az...

Szükséges már védekezni az utolsó fogamzásgátló tabletta bevétele és a mensturáció közötti napokban, ha utána már nem szedek be több fogamzásgátlót, mert egy fél év múlva babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
Most hagyom abba a fogamzásgátló szedését, mert egy fél év múlva babát szeretnénk. Ha az utolsó tabletta bevétele utáni 5. napon szokott megjönni a menstruációm, az előtte lévő négy napban már védekeznünk kell óvszerrel, vagy még nem szükséges ilyenkor? A menstruáció lezajlása után már nem kezdem el szedni újra a tablettát, így utána védekezni fogunk más módon.
2008. máj. 24. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A menszeszed elotti napokban meg ved a tabletta, de a menszesz utan mar nem.
2008. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 honapja mostmár lassan 3 is lesz hogy abbahagytam a fogamzásgátlót de mi nem védekeztünk,mert azt mondta a nőgyógyászom hogy ezekbe a gyógyszereknek már nem olyan magas a hormontartalma! Szerintem probálkozhatok már nyugodtan védekezés nélkül de aztán én rád bizom hogy hogyan döntesz:D!

Milyen fogamzásgátlót szedtél?

2008. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Diane 35-öt. Azért ennyivel hamarabb hagyom abba, mert úgy tudom, ennek a fajta fogamzásgátlónak a hormontartalma nagyon magas, ezért ajánlatos 6 hónappal előtte abbahagyni.
2008. máj. 24. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Altalaban nem kell varni, kiurul 48 ora alatt.

De egy honap alatt meg a Diane is. Sok sikert!

2008. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy a Diane-nél többet kell várni, sztem várd ki a 6 hónapot biztos ami biztos.. meg azért is mert amúgy is így terveztétek, és csak idegeskednél ha előbb összejönne hogy egészséges legyen a baba, az idegeskedés viszont tuti nem tesz jót neki
2008. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!